Narodowe Forum Muzyki wraca do gry od 12 lutego! [REPERTUAR]

0
fot. NFM, Łukasz Rajchert
a

Po dłuższej przerwie związanej z obostrzeniami w funkcjonowaniu instytucji kultury, Narodowe Forum Muzyki wraca do gry. W związku z najnowszymi ustaleniami od 12 lutego wznawia działalność koncertową z udziałem publiczności.

W programach nadchodzących wydarzeń znajdą się zarówno utwory kameralne, jak i symfoniczne, dzieła dawnych i współczesnych twórców oraz muzyka jazzowa.

Kasa NFM będzie otwarta od 8 lutego i czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00–18.00 (z przerwą między 15.00 a 15.30), natomiast w sobotę w godzinach 14.00–19.30. Bilety można też rezerwować telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00–17.00 oraz w soboty w godzinach 14.00–19.30 pod numerem 71 715 97 00.

Repertuar na luty: kliknij

Dalsze informacje na temat wydarzeń odbywających się w NFM będziemy przekazywać Państwu na bieżąco. Organizatorzy zapewniają, że są w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi i działają zgodnie z ich zaleceniami i wytycznymi. Wszystkie koncerty odbywają się bez przerw.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułParaliż komunikacyjny we Wrocławiu! Nieprzejezdne drogi, tramwaje jeżdżą objazdami
Następny artykuł100 projektów złożono już do Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy mają czas do 15 lutego!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.