Narodowe Forum Muzyki przechodzi w tryb online. Słuchaj codziennie koncertów i recenzji

0

Sale koncertowe Narodowego Forum Muzyki są zamknięte, we foyer zapadła cisza. NFM nie zapomina o Was w tych trudnych dniach. Wychodzi do Was i Waszych domów z muzyką.

Od dziś przechodzimy w tryb #online. Na facebooku prezentować będą Wam wydawnictwa płytowe, rejestracje koncertów, instrumentaliści zespołów zagrają dla Was.
17.03.2020:
– godz. 9.30, #poranekznasząpłytą, Marcin Józef Żebrowski
– godz. 19:00, #nfmwwaszychdomach, Giovanni Battista Pergolesi, Stabat Mater poprzedzony wstępem Andrzeja Kosendiaka.

 

Ze względu na bezpieczeństwo Melomanów budynek jest zamknięty dla zwiedzających, a Kasa NFM nieczynna. Zwroty biletów na koncerty odwołane w marcu będą przyjmowane online i ze względu na wyjątkową sytuację przedłużone do końca kwietnia. W trybie niezmiennym będą działały linie telefoniczne, w tym rezerwacje. O terminie ponownego otwarcia Kasy NFM poinformowani zostaną Państwo wkrótce.

Dla wszystkich odwołanych wydarzeń szukane są nowe terminy. W przypadku przesunięcia koncertu bilety zachowują ważność.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWirtualne spacery po puszczy i muzeach, zajęcia jogi i koncerty online. Tak Wrocławianie kulturalnie spędzają czas w domach
Następny artykułEkspertka podpowiada, jak mądrze spędzić czas w domu z dziećmi [PROPOZYCJE ZABAW]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.