Największy festiwal tatuażu już w ten weekend na Stadionie Wrocławskim!

0

Już w nadchodzący weekend wnętrza Stadionu Wrocław wypełnią się zapachem tuszu i dźwiękiem rozgrzanych do czerwoności maszynek do tatuowania. Miłośnicy tatuażu czekali dwa lata na kolejną edycję Tattoo Konwent.

Pierwsza impreza po przerwie odbędzie się właśnie we Wrocławiu. Tym razem w strefie wystawienniczej pracować będzie 150 tatuatorów, którzy swoje wzory wystawią w 10 kategoriach konkursowych. Dla odwiedzających to okazja do wytatuowania się u utalentowanego artysty z innej części kraju lub lokalnego studia. W programie Wrocław Tattoo Konwent powered by Perła uwzględniono także dodatkowe atrakcje: koncert Dezertera i Moron’s Morons oraz pokazy: pole dance, freak show, akrobatyki oraz body paintingu. 
Wrocław Tattoo Konwent to nie tylko spotkanie branży tatuatorskiej, a przede wszystkim festiwal skierowany do osób, które kochają sztukę tatuażu lub chciałyby się wytatuować, ale nie wiedzą, jakie studio wybrać. W strefie wystawienniczej Tattoo Konwent pracują artyści z całego kraju, którzy nie tylko wystawiają swoje prace w konkursach, ale wykonują na żywo zaprojektowane przez siebie wzory. Na tatuaż można umówić się przed wydarzeniem, kontaktując się z biorącym w nim udział studio. Część artystów dysponuje również czasem dla osób, które spontanicznie zdecydują się na nowy rysunek na ciele.

Dowiemy się, kto robi najlepsze tatuaże

Festiwalowe bramy otwierają się dla odwiedzający o godzinie 10. Impreza potrwa do niedzielnego popołudnia. Przez dwa dni na scenie głównej odbywać się będą konkursy na najlepsze tatuaże. Jury w składzie: Inez Janiak, Majk i Michał Wurszt zdecydują, którzy tatuatorzy otrzymają nagrody w kategoriach: tatuaż duży, rękaw / nogawka / cały przód / całe plecy, tatuaż graficzny / geometryczny, tatuaż tradycyjny & neotradycyjny, tatuaż mały, tatuaż realistyczny, tatuaż dla debiutantów, tatuaż dwudniowy & kolaboracje, tatuaż I i II dnia konwentu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tattoo Konwent (@tattoo_konwent)

Strefa muzyczna i atrakcje dodatkowe

W sobotę po południu dla uczestników konwencji zagrają dwa zespoły: Moron’s Morons i Dezerter. O oprawę muzyczną imprezy zadbają DJe: SAYURI, PZG, AURICOM i BABY MEELO. W programie znalazły się także pokazy specjalne. Przed publicznością swoje umiejętności zaprezentują: mistrzyni Pole Dance – Berenika Nienadowska-Krajewska, LUQO ART – performer-gimnastyk, ekspert w dziedzinie ekwilibrystyki i kontorsjonistyki, Krystian Minda – bohater budzącego grozę freakshow oraz Marian Folga – artysta specjalizujący się w bodypaintingu.
Po więcej informacji dotyczących wydarzenia zapraszamy na stronę konwentu.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPodczas remontu torowiska znaleziono szczątki dawnych wrocławian. Dziś odbył się pogrzeb
Następny artykułKolejkowo w Sky Tower – wielkie otwarcie już jutro!
Cześć, nazywam się Patryk i jestem studentem Uniwersytetu Wrocławskiego. W obrębie najbliższych memu sercu zainteresowań znajduje się sport, psychologia oraz szeroko pojęta technologia. Kocham być w centrum wydarzeń, rozmyślać i analizować. Nie wyobrażam sobie wolnego weekendu bez wyjścia na miasto, a wracanie o późnych porach do domu to dla mnie chleb powszedni.