Na narty z Wrocławia. Gdzie wybrać się w tym roku?

0

Śnieg za oknem – sezon narciarski właśnie się rozpoczął! Gdzie w tym roku warto pojechać, aby spędzić czas na szusowaniu po górach? Poniżej przedstawiamy propozycje na udany wyjazd na narty z Wrocławia.

Dzięki położeniu Wrocławia blisko gór i dostępności dobrych połączeń komunikacyjnych, na narty nie trzeba jechać w Alpy. Na szczęście tej zimy hotele i kurorty pozostają otwarte, więc przygotowaliśmy listę miejsc, gdzie oprócz sportowych szaleństw, będzie można odpocząć.

2. Zieleniec Sport Arena

To największy w Polsce ośrodek narciarski. Jazda na nartach tam, to wprost marzenie. Trasy są zapewnione dla każdego – profesjonalistów i początkujących. Oprócz spokojnych tras, jest także Snow Park. To atrakcja dla osób jeżdżących na deskach i freeridowych nartach. Znajduje się tam pełno przeszkód, na przykład Cannon Rail, czy też Butter Boxy, które zapewnią pełno wrażeń i adrenaliny. Zawsze należy pamiętać o odpowiednich środkach bezpieczeństwa. Podczas wszelkich aktywności narciarskich, czego ośrodek bardzo przestrzega.

Zieleniec Sport Arena również zapewnia szkółkę jeździecką dla amatorów i wypożyczalnie sprzętu. Jedną z większych atrakcji są Nocne Jazdy. Sztuczne oświetlenie dla tras zapewnia bezpieczną zabawę nawet po zmroku. Ośrodek znajduje się ok. 130 km od Wrocławia, czyli 2h podróży samochodem.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub mailowo:
74 866 04 39
marketing@winterpol.eu

Cała oferta resortu jest tutaj.

Zieleniec Sport Arena
Duszniki Zdrój
74 866 04 39
marketing@winterpol.eu

DCIM100MEDIADJI_0004.JPG
Poprzedni artykułGdzie na ferie z Wrocławia?
Następny artykułZmarł Antoni Gucwiński. Wieloletni dyrektor ZOO Wrocław