Gdzie na ferie z Wrocławia?

0
Hotele Nadmorskie
a

Przypominamy, że w tym roku ferie w województwie dolnośląskim przypadają na okres: 31 stycznia-13 lutego 2022 r.

Ferie zimowe zbliżają się do nas wielkimi krokami. Gdzie można wyjechać z Wrocławia, by spędzić ten czas na dobrej zabawie i odpoczynku? My proponujemy nasze polskie Morze Bałtyckie!

Ferie to idealny czas na podróże i poznawanie nowych miejsc. Niewątpliwie, Morze Bałtyckie jest jednym z piękniejszych miejsc w Polsce. Zimą ma swój niepowtarzalny urok. Wbrew pozorom dogodna komunikacja, pozwala na dojazd z Wrocławia nad morze już w kilka, krótkich godzin. Przypominamy, że w tym roku ferie w województwie dolnośląskim przypadają na okres: 31 stycznia-13 lutego 2022 r.

Poniżej przedstawiamy oferty wyjazdów, którym nie można powiedzieć „nie”. 

Kraina skautów pełna przygód w Hotelu Senator**** – Dźwirzyno

Dla wielu z nas, ferie zimowe kojarzą się tylko z wyjazdami w góry na narty lub wspinaczkę, a zapominamy o tym, jak piękne jest nasze morze w czasie zimy. Hotel Senator**** w Dźwirzynie (10 km od Kołobrzegu) organizuje w tym roku Senator Kids Camp – podczas którego dzieci będą mogły przeżyć niezapomniane przygody – codziennie aż 8 godzin animacji. W tym czasie rodzice będą mogli odpocząć w luksusowym Bursztynowym SPA.

Hotel znajduje się na zielonych sosnowych wydmach, które w zimę zamieniają się w magiczne miejsce pełne uroku. Wasze dzieci będą zachwycone kiedy w śnieżny dzień będą mogły przemierzać plażę na sankach, ciągniętych przez rodziców. 

W cenie ferii  zapewnione są śniadania wraz z obiadokolacjami, dodatkowo gorące smaczne zupki dla dzieci o godz. 13:00. W ramach obozu Senator Kids Camp dzieci mogą codziennie brać udział w 8 godzinnym programie animacji. Rozkład zajęć jest przepełniony atrakcjami – można zostać skautem, uczestniczyć w ECO zajęciach z leśnikami, które są prowadzone w Rezerwacie Przyrody, czy też zbudować własną tratwę na basenie, do wyboru również warsztaty plastyczne, mini disco i spotkania bajkojadków.

Oprócz tego będziecie mieli możliwość nieograniczonego korzystanie z Aquacenter, siłowni i Świata Saun oraz sal zabaw dla młodszych i starszych dzieci.

Za dodatkową opłatą wypożyczycie sanki.  Wieczorem warto z kolei rozważyć rodzinny bilard lub kręgle.

Nie zwlekaj i zarezerwuj rodzinne ferie marzeń już dziś. Hotel przygotował specjalną ofertę dla rodzin z dziećmi. Dwoje dzieci skorzysta z pobytu GRATIS (jedno do 4 lat i jedno do 12 lat)!

Rezerwacji w najlepszej cenie możesz dokonać na stronie Hotelu Senator****.

Hotel SENATOR ****
ul. Wyzwolenia 35
Dźwirzyno k. Kołobrzegu

Rezerwacja:
tel. 94 35 49 444
tel. 697 050 816
senator@hotelsenator.pl

Czarodziejskie ferie w Hotelu Unitral

O magicznych feriach marzy każde dziecko. Hotel Unitral**** w Mielnie to marzenie pomoże Wam spełnić. Program jest bogaty w specjalne atrakcje, które pomogą wyzwolić wszelkie pokłady ukrytej kreatywności. Animacje będą miały na celu zbudowane magicznego świata, aby dzieci mogły spojrzeć na nowo na otoczenie. Dzięki dostępnej tablicy magnetycznej, najmłodsze dzieci będą miały możliwość nieograniczonego spełniania artystycznych pasji. Hotel zapewnia również magiczne warsztaty kulinarne, aby nauczyć wszystkich, jak wyczarować idealną pizzę lub stworzyć magiczne babeczki.

Nie zabraknie też atrakcji sportowych. Małpi gaj to idealna rozrywka, dla tych z niekończącymi się pokładami energii. Dla osób, które wolą spokojniejszą formę rywalizacji, dostępny będzie stół do tenisa i piłkarzyki. Miłośnikom gier komputerowych zapewniono dostęp do Sali z Xbox 360 Kinect oraz gogle VR. To najnowsza rozrywka dla osób, którego chcą spróbować życia w wirtualnym świecie. Program zapewnia także animacje dla dzieci na specjalnej Sali Zabaw z basenem kulkowym i trampolinami.

W pakiecie wyjazdowym zapewniono dla gości śniadania z obiadokolacjami, tematyczną kolację raz w tygodniu i nieograniczony wstęp do jedynych w Polsce Term w klimacie Morza Martwego.

Zaczaruj swoje ferie dokonując rezerwacji w najlepszej cenie na stronie Hotelu Unitral****.

Hotel Medical SPA UNITRAL****
ul. Piastów 6
Mielno

Rezerwacja:
tel. 94 3168 269
rezerwacje@unitral.pl

Bajkowe ferie w Hotelu Lidia

Bal, magiczne wieczory, muzyka. Tak wyglądają bajkowe ferie, które możesz przeżyć nad morzem! Hotel Lidia**** w Darłowie, mieście zabytków i słowiańskiego króla Wikingów, z zamkiem króla Eryka, zapewnia program pełen baśniowych atrakcji dla całej rodziny, który obejmuje zajęcia plastyczne, warsztaty chemiczne, quizy. Oprócz tego, będą również podchody, czyli najlepsza obozowa gra, jaka istnieje. Wieczorami będą muzyczne atrakcje, a co środę odbywa się Bajkowy Bal Przebierańców!

photo by: Bartosz Góral (www.fotografdarlowo.pl)

Żeby w ciągu dnia nie zabrakło rozrywki, dostępne są Sala Zabaw z małpim gajem oraz salon gier multimedialnych Xbox 360 Kinect. W pakiecie wyjazdowym zapewniono dla gości śniadania z obiadokolacjami, nieograniczony dostęp do strefy basenowej i korzystanie ze sprzętu fitness.

Stwórz swoją bajkę rezerwując pobyt w Hotelu Lidia już teraz. 

Rezerwacji w najlepszej cenie możesz dokonać na stronie Hotelu Lidia ****.

Hotel LIDIA****
ul. Dorszowa 3
Darłowo

Rezerwacja:
tel. 94 314 30 39
tel. 665 195 177
hotel@hotel-lidia.pl

Każdy z Hoteli Nadmorskich zapewnia bezpieczne rezerwacje. Dzięki temu anulowanie pobytu z powodu zakazów prawnych związanych z COVID-19 gwarantuje zwrot wpłaconych pieniędzy lub voucher. 

We wszystkich Hotelach można wykorzystać Bon Turystyczny.

Poznaj pozostałe oferty Hoteli Nadmorskich: KLIKNIJ.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławskie Jarmarki i Targi świąteczne. Gdzie jeszcze oprócz Rynku?
Następny artykułNa narty z Wrocławia. Gdzie wybrać się w tym roku?