Muzyka bez Barier! Noworoczny Koncert Fundacji Eudajmonia

0

W najbliższy czwartek 13 stycznia we Wrocławiu od godziny 17:00, w Czasoprzestrzeni przy ul. Tramwajowa 1-3, Fundacja Eudajmonia razem z odbiorcami jej działań, osobami z niepełnosprawnościami rozgrzeje nasze serca podczas Koncertu Noworocznego.

Koncert odbędzie się w dwóch formach stacjonarnie oraz online, a oglądać go będzie można za pośrednictwem Facebooka Fundacji Eudajmonia: tutaj

Fundacja Eudajmonia działa na rzecz osób z niepełnosprawnościami, których będziemy mieli okazję słuchać i oglądać również podczas Koncertu. Dla wielu odbiorców działań, jakie prowadzi Fundacja wsparcie, które otrzymują jest niezbędne do samodzielnego życia: pomoc w zatrudnieniu, organizacja szkoleń, staży, wsparcie asystentów osoby niepełnosprawnej, psychologów i terapeutów, opieka wytchnieniowa, warsztaty i inne. Fundacja i jej pracownicy są ogromnym wsparciem nie tylko dla osób z niepełnosprawnościami ale również dla ich rodzin, ale także dla całej społeczności lokalnej.

Koncert organizowany przez Fundację Eudajmonia w ramach działań #MuzykaBezBarier ma promować ukryte talenty wśród osób z niepełnosprawnościami oraz motywować wszystkie osoby z niepełnosprawnościami, których marzeniem jest występować na scenie, do zdobycia odwagi i pokazania Światu swoich umiejętności!

Ten wyjątkowy występ jaki przygotowali uczestnicy i pracownicy Fundacji Eudajmonia ma również charakter edukacyjny, bo dyskusji o braku tolerancji i akceptacji wśród społeczeństwa dalej jest o wiele za dużo.

Zapraszamy w imieniu Fundacji na Koncert zarówno osobiście jak i do oglądania online w swoich domach. Występujący chcąc  podtrzymać świąteczną atmosferę, zaprezentują nam kolędy i piosenki świąteczne. Na pewno będzie to wyjątkowe wydarzenie. Nie może Was zabraknąć!

Zarezerwować miejsca na Koncert w Czasoprzestrzeni możecie tutaj: https://forms.gle/DBn5LFKaJRNFDad27

Bilety w formie cegiełki: 20zł/normalny, 10zł/ulgowy, dzieci do lat 4 wstęp bezpłatny. W cenie biletu kawa i herbata bez limitu.

Koncert online będzie można oglądać tutaj: facebook.com/fundacjaeudajmonia

BIORĄC UDZIAŁ W KONCERCIE WSPIERASZ DZIAŁANIA FUNDACJI NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI NA TERENIE DOLNEGO ŚLĄSKA!

Można również wesprzeć Fundację Eudajmonia w jej działaniach na rzecz osób z niepełnosprawnościami na terenie Dolnego Śląska przekazując swój 1% lub darowiznę. Więcej informacji na stronie Fundacji www.eudajmonia.pl

Autor artykułu: Aleksandra Hnat

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWniosek o dodatek osłonowy. Gdzie złożyć we Wrocławiu?
Następny artykułPolska przed Mistrzostwami Świata w piłce nożnej
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.