Miesiąc koncertów jazzowych na plażach, w parkach, hotelach i na dachach!

0

Inicjatywa klubu Vertigo Jazz Club & Restaurant mająca na celu promocję jazzu oraz miasta Wrocławia jako przestrzeni koncertowej. W ramach Festivalu, który odbywać będzie się od 1 do 31 lipca Vertigo Jazz Club & Restaurant zaprasza na koncerty jazzowe do takich miejsc jak: plaże, parki, hotele, dachy, Vertigo Jazz Club & Restaurant i wiele innych.

W tegorocznej edycji nie zabraknie nowych pomysłów, jak choćby ciężarówki firmy MAN przemierzającej miasto z muzykami, najwyższego koncertu jazzowego w Polsce na 49 piętrze Sky Tower, 3 jednoczesnych koncertów w wagonach zabytkowego pociągu czy niedzielnych spotkań na Wyspie Daliowej. Zachęcamy do śledzenia programu Festivalu, bo to tylko niektóre z atrakcyjnych miejsc do jakich zapraszamy w lipcu.

Ponad 31 wydarzeń artystycznych w których zaprezentują się wrocławscy i nie tylko muzycy jazzowi to idealny sposób na spędzenie lata we Wrocławiu.

Czwarta edycja to nowe lokalizacje i jazzowe składy muzyczne, to również zabawa w której do zdobycia atrakcyjne upominki. 

Dla wszystkich spragnionych letnich podróży muzycznych, Vertigo przygotowało specjalną ofertę razem z Vertigo Summer Jazz Festival. 

Festival powstaje dzięki współpracy Vertigo Jazz Club & Restaurant, Fundacji Polskiej Sztuki Współczesnej oraz Wydziału Kultury Miasta Wrocław.

Harmonogram koncertów: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNapady paniki i zawroty głowy: gdzie szukać pomocy przy tężyczce utajonej?
Następny artykułWrocław 8. na liście najbardziej zmotoryzowanych miast w Polsce
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.