Miejska Dżungla to miejsce dla każdego, kogo interesuje świat zwierząt. Nie jest to zwykła wystawa – łączy w sobie możliwość podziwiania egzotycznych zwierząt z nabywaniem wiedzy na ich temat, a przede wszystkim daje możliwość bezpośredniego obcowania z nimi. Właściciele zapewniają, że jest możliwość wzięcia na ręce większość zwierząt w tym jaszczurki, egzotyczne patyczaki czy  żółwie. Jest to wspaniałe źródło rozrywki, ale także wiedzy i niezapomnianych doświadczeń!

Najważniejszą cechą, która odróżnia to miejsce od standardowego zoo jest kameralność i dostępność zwierząt. Organizatorzy twierdzą, że w Miejskiej Dżungli na własnej skórze przekonasz się, czy wąż jest śliski, zobaczysz jak żyje małpia rodzina. Włochate pająki, duże węże, ale także kolorowe ptaki i ciekawskie wiewiórki – wszystko to i wiele więcej dostępne w zasięgu ręki.

Każdy znajdzie coś dla siebie! Twórcy miejskiej dżungli zapewniają możliwość zwiedzania pod nadzorem opiekunów zwierząt i dodatkowo organizują też zajęcia tematyczne, które są doskonałym uzupełnieniem szkolnych lekcji przyrody.

Wszystkie zwierzęta w egzotarium Miejska Dżungla mają zapewnione odpowiednie warunki, oraz są objęte stałym nadzorem opiekunów i lekarza weterynarii.

„Nasi mieszkańcy pochodzą z różnych stron świata. Mamy 9 okazów z Afryki, 8 z Azji, 9 z Ameryki Południowej, 3 z Ameryki Środkowej, 4 z Ameryki Północnej, 4 z Australii i 1 z Europy.” – mówi Arnold Popiel inicjator Miejskiej Dżungli we Wrocławiu.

Mini ZOO, a raczej egzotarium (pomieszczenie, w którym przetrzymuje się zwierzęta i rośliny egzotyczne) znajduje się przy ul. Otmuchowskiej 15, wewnątrz hali Jump World.

Wybierając się tam z dzieckiem można połączyć zwiedzanie egzotycznych zwierząt pod okiem przewodnika i sportowe zmagania na trampolinach.

Bilety wstępu do miejskiej dżungli – cennik:

  • Bilet normalny – 25 zł.
  • Bilet ulgowy ( do 15 roku życia ) – 20 zł.
  • Bilet 2 +1 – 50 zł. ( 1 dorosły i 2 dzieci lub 2 dorosłych i 1 dziecko)
  • Bilet 2+2 – 60 zł. ( 2 dorosłych i 2 dzieci )

Więcej informacji: fanpage na facebooku: Miejska dżungla – integracyjna wystawa zwierząt egzotycznych

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWynajem mieszkania we Wrocławiu – na co zwracać uwagę?  [PORADNIK]
Następny artykułWeekend we Wrocławiu: 8 najciekawszych wydarzeń [5-7 lipca 2019]
Założyciel serwisu Kocham Wroclaw.