Miasto wylosuje przedsiębiorców do prowadzenia mobilnych kawiarnii i punktów gastronomicznych!

0
fot. Bike Cafe
a

Zanim się obejrzymy nadejdzie wiosna, a wraz z nią cieplejsze dni, które wielu mieszkańców będzie spędzać w parkach i na skwerkach. W tym miejscach spotkać będzie można jak co roku mobilne punkty gastronomiczne. Miasto właśnie ogłosiło listę miejsc, w których chętni przedsiębiorcy będą mogli prowadzić małą gastronomię.

Warunek jest jeden: handel może być prowadzony z pchanych ręcznie wózków i rowerów. Losowanie miejsc handlowych odbędzie się 17 marca br., ale by wziąć w nim udział, wniosek należy złożyć do 11 marca.

Mała gastronomia będzie mogła być prowadzona w wyznaczonych do tego miejscach – 37 we Wrocławiu. Na liście punktów, w których będzie można kupić coś do picia i jedzenia są wrocławskie parki, m.in.: Szczytnicki, Staszica, Brochowski i Wschodni oraz skwery i zieleńce (pełny wykaz miejsc i mapki są w załączniku). Będzie można tam kupić m.in.: watę cukrową, lody, precle, kukurydzę w kolbach, popcorn oraz napoje: kawę, herbatę, lemoniadę, soki, wodę oraz koktajle owocowe.

Losowanie miejsc 17 marca

Losowanie odbędzie się 17 marca br., w Biurze Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. Ze względu na sytuację dotyczącą koronawirusa losowanie odbędzie się bez udziału wnioskodawców, przy użyciu systemu informatycznego.

Zgłoszenia do 11 marca

Do losowania mogą przystąpić przedsiębiorcy, którzy do 11 marca br., złożą kompletny i czytelny wniosek zgłoszeniowy uczestnictwa (w załączniku) w losowaniu na adres pocztowy: Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia, ul. Świdnicka 53, 50-030 Wrocław (decyduje data wpływu do sekretariatu) lub drogą elektroniczną na adres e-mail: brg@um.wroc.pl.

  • Przedsiębiorca może złożyć tylko jeden wniosek zgłoszeniowy uczestnictwa w losowaniu.

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie w Biurze Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego we Wrocławiu pod nr tel. 71/ 777 78 17, 71/777 78 03, 71/ 777 71 74.

WIĘCEJ INFORMACJI: tutaj 

mat. wroclaw.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławskie osiedle docenione! Znalazło się w nietypowym przewodniku
Następny artykułDlaczego wrocławski Teatr Muzyczny Capitol jest taki popularny? Kulisy sławy
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.