Miasto Wrocław przenosi Sylwestra do Sky Tower!

0

Kultowy miejski Sylwester zmienia lokalizację. Miasto Wrocław, w związku z aktualną sytuacją w kraju, przenosi imprezę z Rynku do… Sky Tower. Z jednego z najbardziej charakterystycznych obiektów w kraju nadawana będzie wyjątkowa transmisja na żywo, której bohaterami oprócz lokalnych artystów i influencerów będą również jej uczestnicy!

Wystarczy, że 31 grudnia dołączą do zabawy online na jednym z trzech kanałów internetowych: Sky Tower, Wroclaw [Wroclove] lub Visit Wroclaw. W czasie wydarzenia internauci będą m.in. słuchać dobrej muzyki, wspominać ubiegły rok i razem oczekiwać nadejścia 2021.

Sky Tower zaprasza do wspólnego świętowania wszystkich, którzy chcieliby pożegnać 2020 w niezapomniany sposób. W czwartek, 31 grudnia, pod okiem Pawła Gołębskiego – autora i reżysera przedsięwzięcia, wirtualna publiczność będzie odliczać czas do nowego roku – bawiąc się, śpiewając, tańcząc i wracając pamięcią do najlepszych momentów minionych 365 dni. W czasie programu będzie można łączyć się na żywo z uczestnikami wydarzenia, sprawdzić jak w domowym zaciszu świętują ostatni dzień roku oraz podzielić się ze wszystkimi własną interpretacją idealnej domówki, przesyłając zdjęcia oraz filmy z hashtagiem #SylwesterŻycia. To oczywiście nie wszystkie niespodzianki, jakie przygotowano na tę szczególną okazję! Imprezę online swoją obecnością uświetnią znani i lubiani aktorzy, wokaliści, muzycy, DJ, influencerzy, youtuberzy oraz kucharze. Zapowiada się wyśmienita i (co najważniejsze!) bezpieczna zabawa do białego rana.

Nietypowa sytuacja wymaga kreatywnych rozwiązań. Bardzo cieszymy się, że tym razem w Sylwestra życie Wrocławia, choć wirtualnie, będzie tętnić w Sky Tower. Gorąco zapraszamy wszystkich do noworocznej zabawy. Jesteśmy przekonani, że nasza widownia spędzi wspaniały czas – zachęca Jagoda Najwer, odpowiedzialna za marketing Sky Tower.

#SylwesterŻycia startuje 31 grudnia o godzinie 20:00. Live stream z wydarzenia będzie dostępny na kanałach internetowych Sky Tower, Wroclaw [Wroclove] oraz Visit Wroclaw. Szczegóły dostępne są pod adresem: www.facebook.com/events/388118429194055.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDlaczego nie udaje nam się utrzymać postanowień noworocznych? Psycholog podpowiada 5 sposobów na osiągnięcie swoich celów.
Następny artykułUniwersytet Wrocławski zaprasza do jaskini
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.