Mechanik samochodowy we Wrocławiu. Gdzie najlepiej oddać auto do naprawy? 

0

Jeśli jesteś kierowcą, z pewnością nie raz musiałeś zmierzyć się z usterkami swojego samochodu. Niekiedy bywa, że uszkodzenia są na tyle poważne, że trzeba skorzystać z pomocy profesjonalisty. Jaki warsztat wybrać do naprawy auta?

Jeśli szukasz dobrego mechanika we Wrocławiu, z pewnością pomoże Ci nasze zestawienie najlepiej ocenianych warsztatów według opinii z Google.

Warsztaty samochodowe z oceną 5.0

Google to z pewnością ogromne ułatwienie, kiedy szukasz dobrego specjalisty w swojej okolicy. Czasem jednak warto zrezygnować z wygody i wybrać mechanika, który nie tylko zbiera najlepsze oceny w mieście, ale przede wszystkim ma nieposzlakowaną opinię. Według Google najlepszymi ocenami może pochwalić się Auto Serwis Adam Gruszkiewicz. W serwisie można znaleźć wyłącznie pozytywne opinie na temat tego warsztatu, które jasno mówią, że jest to „uczciwy i rzetelny mechanik, pasjonat z zamiłowania” czy, że  „takiego mechanika w dzisiejszych czasach ze świecą szukać”. Spośród 43 ocen wszystkie to wyłącznie 5,0. Warsztat znajdziecie na ul. Antoniego Knota 23. 

Innym polecanym warsztatem samochodowym, z najwyższą możliwą oceną jest Auto-Ben. Mechanika pojazdowa. Michaluk J. Znajduje się on na ul. Grobla Kozanowska 28, a czytając opinię, można natknąć się na takie zdania jak „polecam, porządnie wykonana usługa, szybko przyjęte auto i dobra cena”, „uczciwa i porządna firma. Wszystko na czas bez naciągania klienta” czy „super obsługa, wspaniały kontakt, znakomite ceny”. Spośród 40 ocen, 39 to 5.0, a jedna wynosi 4.0. 

Warsztaty samochodowe z oceną 4.8

Warto zwrócić uwagę również na warsztaty samochodowe z nieznacznie niższymi ocenami. Często niższa ocena spowodowana jest nieporozumieniem w kontaktach z klientem, czy nieco wygórowanymi cenami. Sama usługa nie jest jednak wykonana niepoprawnie. Warsztatów z nieco niższą oceną jest sporo, najwięcej opinii ma jednak Auto Serwis – Mechanik – Warsztat samochodowy – Jarosław Pień. Warsztat ten znajduje się na ulicy Lotniczej 100 i spośród 207 opinii, większość to zdecydowanie te pozytywne. Możemy przeczytać, że usługa została wykonana szybko i poprawnie i w przystępnej cenie. W Google możemy przeczytać również, że jest to mechanik z 25-letnim stażem, możemy więc założyć, że jest on doświadczony. 

Innym wartym uwagi warsztatem samochodowym z oceną 4.8 jest Auto-Serwis Posłowski, który posiada 192, w większości pozytywne oceny. Warsztat ten znajduje się na ul. Stargardzkiej 2c. Czytając opinie możemy natknąć się na takie zdania jak “jestem zadowolona z usługi, która została wykonana ekspresowo”, “super serwis, profesjonalna obsługa i rzetelne sprawdzenie stanu samochodu” czy “świetny specjalista, wie co robi, robota zrobiona wzorowo, polecam”. Warsztat istnieje od 7 lat (wg. serwisu Google). Inne warsztaty z podobnymi ocenami to SMG Warsztat Samochodowy (przy ul. Niedźwiedziej 13), MOTO-STREFA warsztat samochodowy (przy ul. Przedświt 10) czy Mechanika Pojazdowa Ryszard Ratajczak (ul. Hubska 24). 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułCytologia cytologii nierówna – dlaczego warto zdecydować się na cytologię płynną zamiast klasycznej
Następny artykuł4 miejsca niedaleko Wrocławia, gdzie pojeździsz na nartach i snowboardzie
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.