Magnolia Park rozdaje książki. Do zdobycia aż 600 nagród

0

Opowieść o przyjaźni łamiącej schematy, tajemnica skrywana na angielskiej prowincji i przezabawne przygody misia, który zawsze jest uprzejmy i nigdy nie odmówi marmolady. W najbliższą sobotę Magnolia Park otwiera prawdziwy raj dla moli książkowych i rozdaje popularne tytuły dla dzieci i dorosłych.

 Widzieliście już film „Johnny” z Dawidem Ogrodnikiem? A czytaliście może książkę Macieja Kraszewskiego o tym samym tytule? Jeżeli nie, to w najbliższą sobotę macie ku temu okazję. 5 listopada Magnolia Park rozda klientom aż 600 książek dla dzieci i dorosłych. Zdobyć można m.in. książkę „Johnny”, idealną na jesienne wieczory „Powierniczkę opowieści”, wciągającą powieść Stephena Kinga „Baśniowa opowieść” i trzymające w napięciu thrillery „Nieznajoma z Sekwany” czy „Tajemnice Fleat House”. Nie zabraknie również tytułów dla najmłodszych. W puli książek do zdobycia znajdują się m.in. „Paddington na wycieczce”, „Nieznane przygody Mikołajka” czy „Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę”.

Jesień jest idealna, by wieczorami zaparzyć herbatę i usiąść pod kocem z dobrą książką w ręku. Chcemy umilić wrocławianom właśnie ten czas i dlatego też przygotowaliśmy dla nich niezwykle interesującą selekcję tytułów czytelniczych. Jest coś dla miłośników powieści kryminalnych i coś dla dzieci. Nie ma nic przyjemniejszego niż wspólne czytanie książek – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park.

Jak można zdobyć jedną z 600 książek?

Wystarczy w najbliższą sobotę, 5 listopada, zrobić zakupy w centrum handlowym Magnolia Park na kwotę 250 zł na maksymalnie dwóch paragonach i zgłosić się do stoiska promocyjnego przy wejściu z ulicy Legnickiej, by odebrać książkę.

Akcja odbędzie się w godzinach 10.00-20.00 lub do wyczerpania zapasu nagród.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułJak poznać nowych ludzi przez Internet?
Następny artykułWrocław przygotowany do zimy
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.