Magiczny Sylwester we Wrocławiu w Concordia Taste!

0

Niedawno przedstawiliśmy wam nasze propozycje na spędzenie sylwestrowej nocy we Wrocławiu. Miło nam poinformować, że do listy miejsc, w których warto spędzić tę ostatnią noc w roku dopisujemy kolejną pozycję, a jest nią Sylwester w Concordia Taste!

Miejsce jest tym bardziej warte rozważenia, że pozwoli wam powitać Nowy Rok w pięknych okolicznościach przyrody, jakie zapewnia Wyspa Słodowa. Lokal posiada przepiękny zimowy taras, na którym będziecie mogli głośno i radośnie odliczać do północy, by hucznie przywitać rok 2023, przy okazji podziwiając nocną panoramę miasta.

Lokalizacja jest nie tylko piękna, ale i dogodna ze względu na dostępne w okolicy środki komunikacji. 

Kolacja przy prosecco i toast z przepięknym widokiem

Concordia Taste przygotowała dla was wyjątkową kolację, w ramach której Szef Kuchni trzykrotnie zapełni stoły wybornym zestawem dań talerzykowych wraz z butelką wyśmienitego prosecco na parę.

Menu jest dostępne w wersji mięsnej oraz wege.

Ten wieczór w Concordii Taste rozpocznie się o godzinie 20.00. Przez całą noc będzie wam towarzyszył DJ Rezydent, który umili posiłki przygrywając w tle. Przed północą wszyscy goście udadzą się na taras. Nie obawiajcie się jednak chłodu w tę noc, restauracja pomyślała o wszystkim i zadba o swoich gości. Wszyscy otrzymają grzane wino, aby atmosfera pozostała gorąca, mimo grudniowego zimna. Lokal, z okazji tego wyjątkowego wydarzenia, będzie czynny do godziny 2.00.

Rezerwacja miejsc

Jeśli chcecie całą tę noc spędzić w restauracji Concordia Taste, do czego zachęcamy ze względu na niezwykle urokliwe położenie lokalu, to warto zarezerwować miejsce wcześniej.

Rezerwacji możecie dokonać mailowo na wroclaw@concordiataste.pl lub telefonicznie +48 694 233 484.

Koszt dla dwóch osób to 680 zł. 

fot. fb/Concordia Taste

Spontaniczny Sylwester na tarasie

Jeśli wolicie podejmować decyzję w sposób bardziej spontaniczny i akurat będziecie w pobliżu, to i dla Was Concordia Taste również coś przygotowała! Możecie powitać Nowy Rok wraz z innymi gośćmi restauracji wykupując samo wejście na taras.

Taras będzie dla was otwarty od 23.00 do 1.00. Koszt zakupu biletu w Sylwestra to 50 zł. Jednakże, jeśli już wiecie, że będziecie niedaleko i chcielibyście wpaść do Concordii Taste to możecie bilet na taras zakupić już teraz za 39 zł. 

Podarujcie sobie tę jedyną tak wyjątkową noc w roku i przeżyjcie ją tak, jak nie przeżywaliście żadnej innej do tej pory. 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułIdealny prezent na święta? Wiemy, gdzie go znaleźć
Następny artykuł168 latarni oświetliło ścieżkę wokół Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.