Idealny prezent na święta? Wiemy, gdzie go znaleźć

0

Nie perfumy, odzież czy elektronika, ale karta podarunkowa. W tym roku Polacy stawiają na praktyczne prezenty i blisko 28 proc. z nas chciałoby pod choinką znaleźć właśnie pieniądze lub kartę podarunkową. Poznajcie 5 powodów, dla których karta upominkowa to zawsze sprawdzony prezent.

Praktyczna, funkcjonalna i przede wszystkim pozwalająca na zakup tego, co aktualnie potrzebujemy. Karta upominkowa to hit wśród tegorocznych prezentów bożonarodzeniowych – pod choinkę chciałby otrzymać ją praktycznie co trzeci obdarowywany. Karta podarunkowa jest przez Polaków stawiana wyżej w hierarchii prezentów niż perfumy, kosmetyki, odzież, dodatki, elektronika czy biżuteria (źródło: badanie Barometru Providenta).

Poznajcie 5 powodów, dla których warto w tym roku sprawić bliskim pod choinkę właśnie kartę podarunkową.

1. Nietrafiony prezent to już przeszłość.

Co jest gorsze od braku prezentu? Nietrafiony prezent. Decydując się na kartę podarunkową, unikamy sytuacji, w której obdarujemy bliską osobę perfumami, których nie lubi, swetrem, którego nie potrzebuje, czy kolejnymi kubkami do herbaty. Wybierając kartę podarunkową, dajemy bliskiej osobie możliwość zakupu dokładnie tego, co potrzebuje w danej chwili lub o czym marzy. Dodatkowo karta podarunkowa to także oszczędność czasu dla osoby, która kupuje prezent – nie musi w pośpiechu przeszukiwać sklepowych półek w celu znalezienia idealnego prezentu.

2. S, M czy L?

Czy będzie pasował? A może jednak za duży? Kto nie stanął przed tym dylematem, wybierając dla bliskich na święta prezent w postaci swetra, bluzki czy koszuli. Wybierając kartę podarunkową – sweter, koszula czy bluzka zawsze będą trafionym wyborem, bo osoba obdarowywana kupi je sobie sama i wybierze taki rozmiar, który aktualnie nosi.

3. Wybór więcej niż jednego sklepu.

Karta podarunkowa daje również możliwość wyboru prezentu w więcej niż jednym sklepie. Jak to działa? Osoba obdarowana chcąc kupić sobie, za środki na karcie podarunkowej, np. perfumy lub koszulę ma do wyboru tyle sklepów, w ilu działa dana karta. Dlatego wybierając kartę warto wybrać taką, która może być zrealizowana w maksymalnej liczbie punktów z różnych branż – odzieżowej, drogeryjnej, elektronicznej, z asortymentem do domu czy w sklepach dla dzieci.

4. Możliwość zwrotu.

Realizując zakupy za kartę podarunkową, osoba obdarowana ma również możliwość zwrotu towaru do sklepu w ściśle określonym terminie, a środki zostaną zwrócone w postaci karty podarunkowej. To również zaleta, bo bardzo często kupując na prezent sweter czy perfumy, nie zachowujemy paragonu lub przekraczamy termin, w którym możemy realizować zwrot. Efekt? Nietrafiony prezent nie może zostać zwrócony.

5. Do wykorzystania przez cały rok.

Karta podarunkowa pozwala osobie obdarowanej na spokojne zaplanowanie zakupów i rozłożenie ich w czasie przez cały rok od nabycia karty. Daje to możliwość zakupu np. garderoby na wiosnę lub okularów przeciwsłonecznych na lato czy kupienie nowej torebki na jesień, nawet jeżeli karta podarunkowa była prezentem pod choinkę.

6. Najlepsza karta – ta od Magnolia Park

Jak zatem wybrać najlepszą kartę podarunkową? Pod uwagę należy wziąć przede wszystkim elastyczną formę, czyli duży zakres kwot, które można przedpłacić na karcie, a także dostęp do szerokiej oferty sklepów, w których można realizować zakupy. Takie możliwości daje karta upominkowa Magnolia Park, największego na Dolnym Śląsku centrum handlowego.

Pozwala na zakupy w blisko 260 sklepach odzieżowych, obuwniczych, sportowych i zabawkowych, a także w drogeriach i salonach oferujących produkty do domu czy tych ze sprzętem elektronicznym na terenie Magnolia Park.

Karta upominkowa Magnolia Park jest przedpłaconą kartą płatniczą wydawaną na okaziciela. Można nabyć ją w Punkcie Informacyjnym Magnolia Park i doładować dowolną kwotą od 30 do 4000 zł. Karta jest ważna rok od zakupu. Przy zakupie karty dostępne są również eleganckie etui, także z motywem świątecznym.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułLeć z Wrocławia na najpiękniejsze jarmarki bożonarodzeniowe Europy [MIEJSCA, CENY]
Następny artykułMagiczny Sylwester we Wrocławiu w Concordia Taste!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.