Made in Wrocław 2019: Przyjdź i zobacz prawdziwą (R)ewolucję! [BEZPŁATNE TARGI]

0

Ostatnie 30 lat w historii Wrocławia to czas wyjątkowej rewolucji biznesowej. Przez ostatnie trzy dekady w stolicy Dolnego Śląska powstawały najnowocześniejsze technologie, rozwijały się globalne firmy a świat podbijały wrocławskie startupy. Historie ich sukcesów będzie można poznać już 17 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia, podczas kolejnej edycji Made in Wrocław!

 Made in Wrocław odbędzie się już po raz trzeci – ponownie w formie połączonych bezpłatnych targów dla mieszkańców oraz prestiżowej konferencji biznesowej. W poprzednich dwóch latach wydarzenie odwiedziło kilka tysięcy uczestników. Mogli oni zobaczyć zmieniające naszą rzeczywistość technologie, które powstają we Wrocławiu, a także porozmawiać z ich twórcami. W tym roku organizatorzy poszli o krok dalej, organizując wiele niespodzianek i nowości, które wcześniej mieszkańcy Wrocławia mogli zobaczyć tylko na filmach. Firma Festo przeniesie uczestników wydarzenia na tor Formuły 1, prezentując autorski symulator jazdy bolidem. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych mieszkańców jak m.in. stoisko Kolejkowo czy VRhalla.

Jako Wrocław świetnie wykorzystaliśmy ostatnie 30 lat i szanse, jakie przyniosła nam transformacja. Dziś możemy być dumni z innowacji, które powstają w naszym mieście, a są wykorzystywane na całym świecie. Cieszę się, że w trakcie Made in Wrocław będą mogli skorzystać z nich mieszkańcy w każdym wieku.– mówi prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

Bezpłatne targi dla wszystkich!

Podczas bezpłatnych targów nie zabraknie liderów z sektora Przemysłu 4.0, takich jak Balluff czy Fanuc. SmartCity zademonstruje wynalazki, które zmieniają Wrocław w miejsce jeszcze bardziej ekologiczne i przyjazne dla środowiska naturalnego. Mieszkańcy Wrocławia będą mieli okazję zobaczyć na żywo model satelity, który w ramach projektu DREAM, poleciał w kosmos. Wszystko dzięki firmie Scanway, która odpowiada m.in. za rozwiązania dla przemysłu kosmicznego. Na odwiedzających będą czekały również gry i symulacje z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości zaprezentowane przez wrocławskie firmy.

Na Made in Wrocław swoje stoiska przygotują również globalne firmy takie jak: Selena, 3M, BSH, Mondelez, WABCO czy Whirlpool. Jedną z wielu atrakcji targów będą m.in.: dedykowana strefa gastronomiczna wykorzystująca lokalne produkty oraz strefa chillout, zlokalizowana na tarasie Centrum Kongresowego z doskonałym widokiem na fontannę multimedialną.

Targi są całkowicie bezpłatne, aby jednak mieć szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród

przygotowanych przez organizatorów należy zarejestrować się na stronie: https://made-in-wroclaw.pl/targi. Do wygrania są m.in.: bilety do Aquaparku, Hydropolis, vouchery na Śląsk Wrocław czy bony do wybranych restauracji.

(R)ewolucja

Motywem tegorocznej edycji części konferencyjnej będzie rewolucja biznesowa, która zmienia nie tylko oblicze wrocławskich firm, ale ma szansę wpłynąć na cały świat. Założyciele i menedżerowie firm działających we Wrocławiu, opowiedzą o tym, jak odnieść globalny sukces, zbudować dynamiczny startup czy stworzyć rozpoznawalny produkt.

Jako pierwsi na wrocławskiej scenie zaprezentują się: Filip Granek, założyciel firmy XTPL – uhonorowany tytułem „Przedsiębiorca Roku 2018” w konkursie firmy EY, Henry McGovern, założyciel firmy AmRest (największa, niezależna firma prowadząca sieć restauracji: KFC, Pizza Hut, Starbucks czy Burger King), Tomasz Czechowicz, założył i partner zarządzający w MCI Capital, Katarzyna Turkiewicz, prezes zarządu w HPE Global Business Center. W dalszej części wystąpią jako paneliści, m.in. Katarzyna Byczkowska, pierwsza kobieta, która została dyrektorem zarządzającym w firmie BASF Polska czy Krzysztof Domarecki, prezes zarządu Selena FM.

Następnie swoje wystąpienia mają zaplanowane m.in. Anthony Crawford, dyrektor operacyjny Zakładów Produkcyjnych 3M w Polsce (laureat prestiżowej nagrody „Tego, co zmienia polski przemysł”) oraz wrocławianin Krzysztof Skonieczny, aktor i reżyser serialowego hitu HBO „Ślepnąc od świateł”, nagrodzonego Polską Nagrodą Filmową „Orzeł”, w kategorii najlepszy filmowy serial fabularny.

Konferencja to ogromna dawka wiedzy merytorycznej nie tylko ze świata biznesu. Nasi tegoroczni prelegenci to liderzy wrocławskiego rynku, którzy z miastem związani są zarówno biznesowo jak i prywatnie. Made in Wrocław to czas inspirujących historii, ale także ogromna szansa na nawiązywanie relacji biznesowych. – tłumaczy Ewa Kaucz, prezes zarządu Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławia.

Konferencję poprowadzi Bartosz Węglarczyk, dyrektor programowy oraz redaktor naczelny portalu Onet.pl. Bilety na konferencję są już dostępne w przedsprzedaży za 59zł do dnia 12 września na stronie: https://made-in-wroclaw.pl/konferencja. Po tym terminie bilety będą kosztowały 79 złotych. Trzecia edycja wydarzenia Made in Wrocław organizowana jest przez Urząd Miasta Wrocławia oraz Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł40 mln dla osiedli we Wrocławiu. Rusza Fundusz Osiedlowy [SPRAWDŹ JAK SKORZYSTAĆ]
Następny artykułWrocWalk Marathon 2019 już w najbliższą sobotę [CO, GDZIE, KIEDY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.