Letni koncert jazzowy w Ovo Wrocław już w piątek! [WSTĘP WOLNY]

0

Jak co tydzień zapraszamy Was na letni koncert jazzowy na Patio w OVO Wrocław. Muzyczne wydarzenia przyciągają coraz więcej osób!

Już w najbliższy piątek na Patio w Ovo wystąpią FreeWolni Smooth Jazz Quartet. Piątkowy koncert zaplanowany jest jak zawsze na godzinę 19, a wstęp jest darmowy.

Najważniejsze informacje

FreeWolni Smooth Jazz Quartet to czworo wszechstronnych muzyków, których ścieżki artystycznego wyrazu, spotkały się na skrzyżowaniu muzycznych zainteresowań. 

Zespół powstał w 2001 roku, w aktualnym składzie  gra od 15 lat. Na wokalu możemy usłyszeć Monikę Wiśniowską-Basel, instrumenty klawiszowe Tomasz Basel, na gitarze basowej Leszek Gorski, perkusja  Tomasz Garbera. 

Muzycy od lat czynnie działają na wrocławskiej scenie muzycznej, współpracując między innymi z takimi zespołami jak Mikromusic, Coffee Break, Girls of Fire, Neony, Pique Nique Quartet.

Całość stanowi fantastyczną mieszankę, podaną w bardzo smaczny sposób, w której usłyszymy trochę smooth jazzu, trochę groove, szczyptę soulu z nutką R&B, a to wszystko doprawione  pięknym głosem wokalistki oraz wyśmienitym warsztatem muzyków, energią na scenie a także lekkim i pogodnym prowadzeniem koncertu. 

Wydarzenie: Koncert ,,Osiecka Jazzowo”
Termin: 13.08.2021
Godzina: 19:00
Miejsce:
 Patio w OVO Wrocław
Więcej informacji na stronie organizatora.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPoznaj postaci Przedmieścia Oławskiego – znamy program Dnia Trójkąta!
Następny artykułBluesowy koncert na zielonym tarasie Wroclavii!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.