Kup choinkę na Nocnym Jarmarku i pomóż zwierzakom!

0

Przy ul. Tęczowej 65 przez cały miesiąc aż do 23 grudnia odbywa się nietypowy Nocny Jarmark. Zamiast blichtru i przepychu, panuje tam pozytywna atmosfera, połączona ze szlachetnym celem – pomocą zwierzętom.

Codziennie po godzinie 16.00 można tam zakupić choinkę świąteczną, z której część zysku wspiera działania Stowarzyszenia Otwarte Klatki na rzecz zwierząt hodowlanych. A w niedzielę 12 grudnia odbędzie się dzień z Otwartymi Klatkami, podczas którego będzie można porozmawiać z wolontariuszami i dowiedzieć się, w jaki sposób na co dzień można pomagać zwierzętom.

Wydarzenie powstało z inicjatywy Nocnego Targu Tęczowa, który specjalnie w sezonie zimowym postanowił zorganizować Nocny Jarmark i przy okazji pomóc zwierzętom.

  • Z przyjemnością wykorzystujemy możliwości, jakie daje nam przestrzeń Nocnego Targu do robienia dobrych i wartościowych rzeczy. Pomoc zwierzętom jest jedną z nich. To już kolejny raz, gdy współpracujemy ze Stowarzyszeniem Otwarte Klatki i na pewno nie ostatni – mówi Grzegorz Piechota, menadżer Nocnego Targu Tęczowa.

W niedzielę 12 grudnia Otwarte Klatki będą gościem na Nocnym Jarmarku. Od godziny 16.00 w świątecznym pawilonie będzie można porozmawiać z wolontariuszami i dowiedzieć się, jak w prosty sposób każdy może pomagać zwierzętom. Od 18.00 planowany jest także pokaz filmów: o Otwartych Klatkach oraz “Kevin sam w domu” oraz “kevin sam w Nowym Jorku”.

Sam Nocny Jarmark to z pewnością alternatywa dla jarmarków odbywających się na rynkach dużych miast. Tu można ogrzać się w cieple ogniska, wypić grzańca, ale też poszaleć w rytmie muzyki lub obejrzeć dobry film w kinie plenerowym. Na Nocnym Jarmarku odbywa się także świąteczny targ, na którym można nabyć świąteczne drzewko i jednocześnie pomóc zwierzętom.

Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można na Facebooku: https://www.facebook.com/events/613872379924363 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWitrynowe rewolucje w kultowym Feniksie!
Następny artykułMarzenia ukryte w bombkach
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.