Piąty rok i czternasta edycja wydarzenia Fashion Meeting POP UP STORE (www.fashionmeeting.pl) – tym razem pod hasłem KULTURA MODY – dostarczy nowości z polskiego rynku autorskiej mody i designu. Imprezie towarzyszyć będą wydarzenia kulturalne i lubiany zlot food trucków.

Targi odbędą się w dniach 24-25 września w godz. 11:00-19:00 w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu przy ul. Hubskiej 44.

Fashion Meeting to jedna z największych imprez modowych w Polsce. Wiosenną edycję, która odbyła się w kwietniu tego roku odwiedziło ponad 11.000 osób.
Wybitni projektanci odnoszący międzynarodowe sukcesy, unikatowe marki odzieżowe oraz biżuteryjne, a ponadto wiele atrakcji takich jak: wystawa fotografii, porady stylistów i strefa warsztatowa dla dzieci. To tylko wybrane aktywności tego wielkiego wydarzenia modowego.

Jesień / zima – najnowsze kolekcje

Uczestnicy targów mody będą mogli wybierać spośród około 300 premierowych, jesienno-zimowych kolekcji i blisko 25000 unikalnych produktów dla Pań, Panów i dzieci.

Swoją twórczość zaprezentują przybyli z całej Polski najbardziej kreatywni i tworzący trendy projektanci mody oraz designu. Na stoiskach będzie można kupić damskie i męskie ubrania, akcesoria, torebki, buty, biżuterię, a także ubrania dziecięce i zabawki handmade.
FM Pop Up Store 1

Stylowe konsultacje i konkurs selfie

Poza oryginalnymi zakupami organizatorzy zapraszają do udziału w bezpłatnych poradach stylistów z Mystyle BOX, a także konkursu na najmodniejsze selfie. Mystyle BOX to unikalna koncepcja tworzenia stylizacji idealnie dopasowanych do figury i gustu, której tajniki będzie można poznać odwiedzając strefę porad stylizacyjnych.
Fashion Meeting to spotkania z autorską modą i jednocześnie najlepsza okazja do pokazania swojego stylu! Dlatego w wyjątkowy sposób organizatorzy nagrodzą Waszą pasję do mody voucherami i niespodziankami ufundowanymi przez partnerów Mystyle BOX i Fujifilm Poland – wystarczy wystylizować się i zrobić sobie selfie na miejscu!
FM Pop Up Store 4

Fashion Meeting także dla dzieci

Dla maluchów i starszych milusińskich projektanci przygotowali najpiękniejsze ubrania oraz zabawki z wyselekcjonowanych, przyjaznych dla skóry dziecka tkanin. Zakupy jednak są domeną rodziców, a dzieci mogą liczyć na doskonałą porcję rozrywki. Specjalnie dla starszaków podczas targów Fashion Meeting powstanie bezpłatna strefa zabaw i warsztatów zorganizowana przez firmę Twój Robot z Wrocławia, w której będą prowadzone miniwarsztaty z robotyki. Na najmłodszych czekać będzie otwarty przed wejściem na wydarzenie plac zabaw.
FM Pop Up Store 15

„Ciuch w ruch” – ekologicznie i charytatywnie

Wiele z nas ma w domu szafy pełne niepotrzebnych ubrań, które już nie pasują, toreb, butów, kocy, obrusów. Czas uwolnić ich energię i przekazać do recyklingu. Część z nich zostanie przetworzona, a inne trafią do potrzebujących. Zachęcamy do oczyszczenia szafy i zrobienia miejsca dla nowych kolekcji. Szczegóły akcji można poznać na Facebook’u Wroclaw Fashion Meeting, a pojemniki „Ciuch w ruch” będą ustawione wewnątrz podczas targów.

Wystawa fotografii Gregor Laubsch – „One night in Berlin”

Dla wielbicieli fotografii interesującym wydarzeniem towarzyszącym targom Fashion Meeting POP UP STORE – Kultura Mody będzie wystawa „One night in Berlin”. Autorem prac jest Gregor Laubsch – niemiecki fotograf polskiego pochodzenia. Prace zostaną zaprezentowane w dużym formacie. To jedyna okazja, aby poznać twórczość wybitnego portrecisty. Podczas targów będzie miała miejsce promocja autorskiego albumu „Mgnienie oka”.

Wielki zlot food trucków

Projekt Fashion Meeting POP UP STORE to kwintesencja kultury mody, wydarzenie w naturalny sposób wypływające z życia społecznego, łączące twórczość projektantów, designerów, fotografię, ekologię, muzykę, chillout i smaczne jedzenie.
Czternastą edycję targów ponownie uatrakcyjni znany i lubiany Festiwal Food Trucków i Zacnego Piwa Wrocławscy Ulicożercy. Podniebienia uczestników będą pieścić najznakomitsze gastrowozy.
FM Pop Up Store 13

Zapraszamy w dniach 24-25 września (w godz. 11:00-19:00) do Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu przy ul. Hubskiej 44.

Więcej informacji:

www.fashionmeeting-popupstore.pl

www.facebook.com/wroclawfashionmeeting

Wydarzenie Facebook:

www.facebook.com/events/1711801899086896

Fashion Meeting POP UP STORE - ulotka A6 - str1

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Patroni medialni: Radio ESKA, STRÖER, Gazeta Wyborcza, AVANTI24.pl, Styl.pl, MADAME, moda&styl, beModels.pl, Moda w Polsce, Imperium Kobiet, Kocham Wrocław, ModnaModa.pl, www.Wroclaw.pl, Businesswoman&life, ModnaUlica.pl, Magazyn Vip, fashionweare.com, MaxModels.pl, Rynek Mody, feszyn.com, TuWroclaw.com, dlaStudenta.pl, kulturaonline.pl

Organizator: Sequence

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRozpoczął się Wrocławski Festiwal Krasnoludków
Następny artykułOdmieniona ul. Świętego Antoniego
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.