Koncerty Wrocław: zestawienie najciekawszych wydarzeń muzycznych w październiku! [KONCERTY, WYDARZENIA, BILETY]

0
koncerty wrocław
a

Wraz z końcówką lata możemy oficjalnie pożegnać sezon plenerowych imprez i koncertów. Nic jednak straconego, ponieważ Wrocław aż roi się od klimatycznych klubów i większych miejscówek idealnych na organizacje wydarzeń muzycznych. Mamy nadzieję, że jesteście gotowi, ponieważ w październiku szykuje się dla nas masa muzycznych emocji!

Nie musicie już przedzierać się przez liczne propozycje koncertów i wydarzeń muzycznych, bo stworzyliśmy dla was zestawienie, w którym każdy znajdzie coś dla siebie!

Koncerty Wrocław: rozpoczęcie sezonu szantowego!

bilety: KupBilecik, Biletyna

Koncerty Wrocław: październik miesiącem z muzyką filmową. Hans Zimmer, John Williams & Ennio Morricone

Tych wydarzeń nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu! Już 4 października będziecie mieli okazje usłyszeć na żywo hipnotyzującą ścieżkę dźwiękową z Harry’ego Pottera, porywających Piratów z Karaibów czy Batmana. Najsłynniejsze utwory współczesnych gigantów muzyki kina wykona Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod dyrekcją Macieja Sztora. Muzyczne kompozycje w oryginalnych partyturach dopełni specjalnie przygotowana projekcja świateł, która zahipnotyzuje nie tylko fanów muzyki filmowej.

Wydarzenie odbędzie się w Hali Stulecia We Wrocławiu, 04.10.2022 r.

Strona wydarzenia

Bilety: biletyna

Visual Concert – Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej

Visual Concert to niezwykłe muzyczno-multimedialne widowisko, które zabierze was w podróż dokoła świata. Blisko 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra wraz z Chórem Akademickim UAM wypełni Hale Stulecia znanymi motywami z muzyki filmowej w nowym repertuarze pod batutą Adama Domurata. Wszystko to dopełnią projekcje wizualne najpiękniejszych miejsc na Ziemi, począwszy od 7 cudów świata po oceany i lasy tropikalne. Jak widać, nie potrzeba wiele, aby zwiedzić świat!

Wydarzenie odbędzie się 21 października 2022 r. w Hali Stulecia.

Strona wydarzenia

Bilety

koncerty wrocław

Koncert Бумбокс (Boombox)

Ukraiński 3-osobowy zespół Boombox założony został w 2004 roku w Czerkasach. Jednak dopiero od niedawna grupa zaczęła zdobywać serca szerszej publiki w Europie swoim niepowtarzalnym stylem. Z pewnością nie boją się śmiałych połączeń muzycznych i w swojej twórczości spajają w harmonijną całość gatunki takie jak hip-hop, rock, funk, pop oraz reggae.

Pomimo trwającej wojny w swoim ojczystym kraju, zespół się nie poddaje i rusza w trasę koncertową także po największych miastach w Polsce zbierając tym samym środki na pomoc Ukrainie.

Kiedy: 17.10.2022 r.

Gdzie: Centrum Koncertowe A2

Strona wydarzenia

Bilety: Going, eBilet

Catz ‘n Dogz – didżejsko-producencki duet wystąpi w NFM

Wykonujący lekką i taneczną muzykę elektroniczną duet ze Szczecina występował już przed publicznością na całym w świecie, w tym w Izraelu, Japonii, a nawet Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Pojawili się także w znanej internetowej platformie do transmisji muzyki Boiler Room. Tym razem wyruszają w trasę promującą nową płytę PUNKT, na której znaleźli się tacy artyści, jak Krzysztof Zalewski, Kayah czy Łona.

Jeśli jeszcze nie mieliście styczności z ich muzyką to zdecydowanie macie co nadrabiać! Poniżej zostawiamy transmisje ich setu Boiler Room, a ocenę zostawiamy wam!

Kiedy: 19.10.2022 r.

Gdzie: Narodowe Forum Muzyki

Strona wydarzenia

Bilety: biletomat

Moribaya & The Astronauts – AFRICAN BEATS ON TOUR

Jedyny taki koncert muzyki afrykańskiej! To nie tylko okazja do świetnej zabawy, ale także obcowania z obcą nam kulturą i poszerzenia horyzontów. Moribaya wykonują muzykę i taniec inspirowany tradycjami Afryki Zachodniej. Natomiast The Afronauts to zespół z Krakowa to mieszanka afrobeat, funku oraz jazzu.

Dajcie się ponieść muzyce i porwać w trans!

Kiedy: 21.10.2022 r.

Gdzie: Klubokawiarnia Mleczarnia

Strona wydarzenia

Bilety: biletomat

koncerty wrocław
źródło: https://www.facebook.com/events/6105574392792742

Sarsa #Runostany

Już 22 października w Akademia Club przy ul. Grunwaldzkiej wystąpi debiutantka programu The Voice of Poland – Sarsa! Będzie to jeden z 5 koncertów promujących jej nowy album Runostany, o którym sama artystka mówi tak: „Ten album to etap swoistej medytacji w moim rozwoju artystycznym, czyli czas kiedy postanowiłam skupić się na swoim wnętrzu i na tym jak ja odczuwam otoczenie, czego potrzebuje.
Zmysły i głos wewnętrzny to najlepsze wskazówki w drodze do spełnienia.”

Jak pisze sam organizator, „To będą nie tylko koncerty ale pełne niespodzianek spotkania, które będą działać na każdy z pięciu zmysłów”. Z niecierpliwością wyczekujemy tego niesamowitego wydarzenie!

Strona wydarzenia

Bilety: biletomat, eBilet

koncerty wrocław

Koncerty Wrocław z partyjnym pozdrowieniem – Big Cyc, Kobranocka, Jary Oddział Zamknięty i Sedes

„Z PARTYJNYM POZDROWIENIEM. 40-sta rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce” to wspólny koncert gwiazd pokolenia stanu wojennego. Antysystemowe zespoły takie, jak Big Cyc, Kobranocka, Jary Odział Zamknięty czy wrocławski Sedes to legendy polskiej sceny punk rockowej, które w czasach komuny głośno manifestowały swoje poglądy i były głosem pokolenia młodych Polaków.

Legenda polskiej sceny muzycznej Big Cyc, znana ze swoich kultowych utworów Babcia Klozetowa, Dres czy utworu otwierającego serial Świat Według Kiepskich, zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty „Z partyjnym pozdrowieniem”, który przyniósł zespołowi sławę.

Kiedy: 29.10.2022

Gdzie: Centrum Koncertowe A2

Strona wydarzenia

Bilety: TicketClub, Going, Biletomat, eventim, eBilet

koncerty wrocław
źródło: https://www.facebook.com/events/577537756817249/

Czytaj również: Targi Rzeczy Ładnych znów we Wrocławiu! Hala Stulecia pełna polskiego designu i plakatów już 1-2 października!

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBezpłatne silent disco na wodzie, darmowa wypożyczalnia kajaków i warsztaty z haftowania portretów [DNI TRÓJKĄTA 2022]
Następny artykułTargi Rzeczy Ładnych znów we Wrocławiu! Hala Stulecia pełna polskiego designu i plakatów już 1-2 października!