Bezpłatne silent disco na wodzie, darmowa wypożyczalnia kajaków i warsztaty z haftowania portretów [DNI TRÓJKĄTA 2022]

0
fot. Dni Trójkąta 2022

W najbliższy weekend od 23.09 – 25.09 odbędą się Dni Trójkąta, o których pisaliśmy tutaj: Ruszają Dni Trójkąta 2022! Od spacerów z nietoperzami po tatuowanie na bananie [PROGRAM]. Przybliżamy Wam kolejne atrakcje, których możecie spodziewać się podczas święta Przedmieścia Oławskiego.

Dzień Trójkąta to niesamowite święto Przedmieścia Oławskiego, które odbywa się nieprzerwanie od 2017. W tym roku przygotowano nie jeden, a aż 3 Dni Trójkąta. Wśród atrakcji znalazły się warsztaty, spacery po osiedlu, kina plenerowe, psi piknik, festyn osiedlowy, a także finał tegorocznej edycji – potańcówka i silent disco. Organizatorami szóstej edycji są Koalicja Oławska oraz partnerzy, którzy zapraszają każdego, bez względu na wiek, pochodzenie, czy też zainteresowania, do wspólnego świętowania.

Bezpłatne Silent Disco

24.09 (sobota) w Odra Centrum odbędzie się bezpłatne silent disco. Organizatorzy zapraszają do zabawy w godzinach 22:00- 2:00. Wypożyczenie słuchawek będzie darmowe! Do wyboru będą aż 3 kolory słuchawek i 3 DJ.Ty wybierasz do jakiej muzyki tańczysz.

Każda osoba może wypożyczyć maksymalnie sześć par słuchawek.
Wstęp wolny, nie wymaga wcześniejszych zapisów – liczba słuchawek jest jednak ograniczona.

Darmowa wypożyczalnia kajaków

W tym samym miejscu (Odra Centrum) również w sobotę będzie można wypożyczyć za darmo kajak i podziwiać Trójkąt z perspektywy rzeki.

Wypożyczalnia czynna będzie w godz. 12:00 – 18:00.

Warsztaty z haftowania portretów

Podczas warsztatów w Muzeum Etnograficznym na podstawie zdjęć i ilustracji powstanie hafciarski portret Przedmieścia Oławskiego. Za pomocą igły i nitki zostaną odmalowane jego zaułki, skwery, budowle oraz elementy małej architektury.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób zaawansowanych, jak i początkujących.
Podstawowe materiały hafciarskie dostępne będą na miejscu.

Termin: sobota, 24.09, godz. 15:00 – 18:00

Prowadząca: Olga Budzan.

– – – –

Wszystkie działania w ramach tegorocznych Dni Trójkąta są otwarte!

PEŁNY PROGRAM: bit.ly/dni-trojkata-2022

Wydarzenia współfinansowane są ze środków Gminy Wrocław (Mikrogranty NGO, Rada Osiedla Przedmieście Oławskie), a także ze środków własnych organizacji. Organizatorem Dnia Trójkąta od 2017 roku była Strefa Kultury Wrocław, później Wrocławski Instytut Kultury.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław Games Week: We wrześniu Wrocław zamieni się w stolicę gier planszowych!
Następny artykułKoncerty Wrocław: zestawienie najciekawszych wydarzeń muzycznych w październiku! [KONCERTY, WYDARZENIA, BILETY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.