Koncerty Wrocław – co jest grane? [25 listopada-1 grudnia]

0
a

Koncerty Wrocław  

Stało się! W ostatnim dniu tego tygodnia przywitamy grudzień! W zimowy nastrój pomoże nam wejść Ronnie Ferrari a listopad zakończymy na wesoło, czyli na Gali Kabaretowej Andrzeje 2019 🙂 Usłyszymy również Coldplay… Zapraszamy do zapoznania się z przeglądem Koncerty Wrocław na najbliższy tydzień.

Warsztaty ze śpiewu i krzyki 

Prawidłowa praca aparatem mowy to bardzo ważna kwestia w życiu osób, dla których głos to jedno z głównych narzędzi w codziennych obowiązkach. Stres i zabiegane życie mogą powodować częsty ból krtani, dyskomfort czy chrypkę. Warsztaty te skierowane są nie do osób, które chcą lub już zaczęły swoją przygodę ze śpiewem, lecz do każdego, kto chce popracować nad prawidłową emisją, dykcją i usprawnieniem wokalu.

Zajęcia dostępne są w 2 wersjach: jednorazowo lub w karnecie miesięcznym (4 spotkania).

Kiedy: 25/11 godz. 17

Gdzie: Voice Fitness

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/

Mery Spolsky: Bigotka Tour

Nawiązując do dykcji, zakochani w polszczyźnie z pewnością tę Panią uwielbiają. Momentami przerysowanie, ale to zamierzony efekt, Maria Żak niesamowicie płynnie i wyraźnie śpiewa a momentami można pokusić się o stwierdzenie, że recytuje. Drugi album „DEKALOG SPOLSKY” ukazał się 27 września i zaskoczył swoją oryginalnością. Chcecie usłyszeć nowe i stare numery na żywo? Zapraszamy very much!

Kiedy: 26/11 godz. 20

Gdzie: Stary Klasztor

Więcej informacji: http://staryklasztor.com.pl/bilety/

Coldplay Night

Wojtek Kiełbasa z zespołem ponownie zapraszają na wieczór z serii „Tribute to”. Tym razem na tapetę został wzięty jeden z najpopularniejszych obecnie zespołów muzyki pop. Jako że jest to już druga edycja, tym razem artyści zagłębią się w starsze kawałki zespołu Chrisa Martina… choć oczywiście nie zabraknie interpretacji „Fix You” czy „Something Just Like This”. Będzie muzyczne niebo pełne gwiazd.

Kiedy: 27/11 godz. 20

Gdzie: Stary Klasztor

Więcej informacji: http://www.staryklasztor.com.pl/bilety/

Kroki

„Po dłuższej przerwie wróciliśmy do gry i mamy dla Was nowy materiał. 'Controlled Chaos’ to nasz mały, cyfrowy pamiętnik, w którym skrzętnie spisywaliśmy ostatnie lata obserwacji, doświadczeń i wyciągniętych wniosków. Nasz koncertowy skład się powiększył, więc tym razem pakujemy się w busa i ruszamy do kilku miast. Wpadajcie gdziekolwiek – posłuchać, pogadać, ponarzekać, pobawić się. ps. Płyty do zdobycia prosto z bagażnika. Do zobaczenia!”

Kiedy: 28/11 godz. 20

Gdzie: Stary Klasztor

Więcej informacji: http://www.staryklasztor.com.pl/bilety/

Andrzejki 

A teraz coś dla miłośników klimatów PRLowych, czyli Andrzejki z wróżką Anną, która odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania. A dodatkowo Milicja Obywatelska rozdawać będzie ciastka z wróżbami. W tym roku, kiedy to wieczór wróżb wypadł idealnie w piątek, nie można mieć wymówek na nieobchodzenie tego dnia! Zachęcamy do zabawy i pozwolenia sobie na odrobinę magii tej nocy…

Kiedy: 29/11 godz. 18

Gdzie: PRL

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/2750339461713205/

Wrocławska Gala Kabaretowa: Andrzeje

Kto nie uwielbia tradycji? Na tę galę niektórzy czekają cały rok i nie mogą doczekać się, aby ponownie usłyszeć i zobaczyć widowisko prezentowane przez Kabaret „Elita”. Ikoniczna grupa rozśmieszająca Polaków od lat wywróży Wam dużo dobrego humoru i uśmiech od ucha do ucha, które zostaną z Wami na cały rok. Tegoroczna gala jest wyjątkowa, ponieważ obchodzić będziemy wspólnie 50-lecie „Elity”. Zapraszamy!

Kiedy: 30/11/ godz. 19

Gdzie: Narodowe Forum Muzyki

Więcej informacji: https://www.nfm.wroclaw.pl/component/nfmcalendar/event

Ronnie Ferrari & BRO

Autor najczęściej obecnie granego hitu muzyki disco polo sprawi, że wejście w grudniowy klimat na pewno będzie pełne energii i wigoru. W jego towarzystwie usłyszymy też warszawskiego rapera, który doda trochę innych brzmień do koncertu. Ciekawostką jest, że teledysk do utworu 20 latka jako jedyny w Polsce zdobył ponad milion polubień na YouTube. Chcecie przekonać się, czemu?

Kiedy: 01/12/ godz. 19

Gdzie: Zaklęte Rewiry

Więcej informacji: https://ticketos.pl/event/2667/ronnie-ferrari-bro

Za tydzień zapraszamy na kolejny przegląd Koncerty Wrocław.

Przypominamy, że w ubiegły piątek nastąpiło tegoroczne otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego, na którym również czekają na Was muzyczne atrakcje, więcej info: https://kochamwroclaw.pl/startuje-jarmark-bozonarodzeniowy-2019-we-wroclawiu-co-gdzie-kiedy/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułGdzie we Wrocławiu zjemy najlepszą pizzę? Ruszyła Wrocławska Bitwa Kulinarna! [LISTA LOKALI]
Następny artykułNowoczesny networking – jak zarabiać na znajomościach?