Koncerty i festiwal lokalnych marek w Arkadach Wrocławskich

0

W ostatni weekend lutego w Arkadach Wrocławskich odbędzie się kolejna odsłona targów rękodzieła Artishop, tym razem w muzycznej oprawie. Kiermasz lokalnych marek z Polski i Ukrainy oraz strefę w duchu zero waste uzupełnią wyjątkowe koncerty.

Festiwal będzie okazją nie tylko do kupienia unikatowych rzeczy, ale też do zapoznania się z twórczością artystów.

Trzecia odsłona popularnego festiwalu Artishop odbędzie się 24 i 25 lutego. Wydarzenie z ponad 10-letnią tradycją w Ukrainie przeniosło się do Polski i z powodzeniem odbywa się w przestrzeniach obiektów komercyjnych Develii. Współpraca dwóch krajów sprawiła, że podczas targów można podziwiać unikatowe wyroby prezentujące zarówno kulturę polską, jak i ukraińską.

Na kiermaszu nie zabraknie biżuterii, ceramiki, akcesoriów do domu, torebek czy odzieży, wykonanych w małych nakładach i z wysokiej jakości materiałów. Wydzielona zostanie także strefa w duchu zero waste. Uczestnicy będą mogli wymieniać się ubraniami, dodatkami oraz książkami. Na każdej edycji festiwalu obecne jest stoisko charytatywne, z którego 100% sprzedaży zostaje przeznaczone na wsparcie wolontariuszy pomagającym mieszkańcom Charkowa. Ponadto najnowsza odsłona Artishop zostanie urozmaicona o wyjątkowe koncerty ukraińskich muzyków – Artura Lenivenko, Eugenii Violin oraz Divo, które odbędą się w sobotę, 25 lutego, w godzinach 13:00-17:00.

– Festiwal Artishop to idealne połączenie zakupów i wymiany doświadczeń, wszystko to w miłej, twórczej atmosferze, tym razem także z muzyką na żywo w tle. Serdecznie zapraszamy do Arkad Wrocławskich w najbliższy piątek oraz sobotę w godzinach 11-19. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – podkreśla Jagoda Najwer, koordynator ds. projektów marketingowych w Develia S.A.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułCo zrobić z gruzem i kłopotliwymi odpadami po remoncie?
Następny artykułWybitna dziennikarka Radia RAM Monika Jaworska patronką wrocławskiego tramwaju
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.