Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej (Visual Concert) – symfoniczna podróż dookoła Świata

0

Już 15 marca we wrocławskiej Hali Orbita odbędzie się niezwykły Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej, a wszystko w połączeniu z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata, na dużym kinowym ekranie.

Blisko 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra pod batutą Adama Domurata oraz Chóru Akademickiego UAM pod kierownictwem Beaty Bielskiej wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej niezwykłe i spektakularne miejsca na naszej Ziemi: od uroczych plaż na hawajskich wyspach, poprzez 7 Cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy tropikalne, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

Visual Concert to wyjątkowe multimedialno-muzyczne show, które mocno poruszy nasze zmysły, a tegoroczna edycja realizowana jest z większym rozmachem, nowymi wizualizacjami, liczniejszym składem muzyków i wokalistów oraz dodatkowymi efektami niż w roku ubiegłym.

W urozmaiconym repertuarze w symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory muzyki FILMOWEJ z takich filmów jak: Gladiator, Avatar, Kod Da Vinci, Piękny Umysł, Marzyciel, Transformers, Teoria wszystkiego oraz utwory muzyki EPICKIEJ, wykorzystywanej często jako tło muzyczne podczas ważnych wydarzeń międzynarodowych, sportowych uroczystości, w programach telewizyjnych oraz  grach komputerowych, m.in. znanej na całym świecie wytwórni Two Steps From Hell.

Po zeszłorocznej premierze „Visual Concert” zainteresowanie było tak duże, że organizatorzy zaplanowali trasę koncertową po całej Polsce. Poza Wrocławiem, wydarzenie jest realizowane też w Gdyni i w Poznaniu, a koncerty w kolejnych miastach planowane są na jesień tego roku.

Jeśli chcesz wybrać się z w niezwykłą podróż dookoła Świata i posłuchać najpiękniejszej muzyki filmowej oraz niesamowitego arcybrzmienia muzyki epickiej, to „Visual Concert“ będzie z pewnością bardzo dobrym wyborem.

Data: 15.03.2019, godz. 19.00 (otwarcie bram o 18.00)
Miejsce: Hala Orbita, ul. Wejherowska 34, Wrocław

Bilety dostępne na: Bilety24.pl, TIXER, eBilet oraz Eventim.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSmartCity Wrocław – zamontują czujniki w parkach, na ulicach i w koszach na śmieci [CO, GDZIE, KIEDY]
Następny artykułZdjęcia do filmu na wrocławskich ulicach i utrudnienia w ruchu [GDZIE, KIEDY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.