Kolejny letni koncert jazzowy na patio w OVO Wrocław! [Jazz Connections by Michał Bober]

0
a

W sercu miasta, na patio OVO Wrocław przez całe wakacje odbywają się jazzowe koncerty, które przyciągają wrocławian i turystów. Jak co tydzień w piątkowy wieczór dźwięki jazzu wypełniają piękną przestrzeń zielonego podwórza. 

Najbliższe wydarzenie z cyklu JazzOVO – Jazz Connections by Michał Bober Band już w piątek 12.08 o godz. 19:00. Wstęp wolny.

Jazz Connections to projekt wrocławskiego wokalisty Michała Bobera, który już 12 sierpnia zagości na scenie #Jazzovo2022. Zapraszamy na wyjątkowy koncert poświęcony przebojom muzyki popowej, które zachwycą Was na nowo w jazzowych aranżacjach.

Michał Bober – wokalista, uczestnik odcinków finałowych 11. edycji The Voice of Poland, 2. edycji X Factor (z zespołem Soul City). Od wielu lat aktywnie koncertuje, tworząc różne muzyczne projekty i kooperacje.

fot. fb/ Ovo Wrocław

Miejscem koncertu będzie zielone patio OVO Wrocław – oaza w centrum miasta. Można je odwiedzić również z dziećmi. Nie zabraknie wygodnych leżaków zapewnionych podczas koncertów oraz ogródków restauracyjnych: Campo, Dim Sum, PINTA, Drevny Kocur, Mango Mama, Ovo&Bar Restaurant.

Więcej informacji w wydarzeniu: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOłbiński Ogród Otwarty – czyli jedyny taki ogród społeczny we Wrocławiu
Następny artykułWrocławska kolejka linowa Polinka – nietypowa atrakcja dla turystów i mieszkańców [CENY, GODZINY OTWARCIA]