„Kobiety mają moc”. Z okazji Dnia Kobiet Wrocław Fashion Outlet zaprasza na spotkanie z wyjątkowymi, inspirującymi kobietami

0
a

Z okazji Dnia Kobiet Wrocław Fashion Outlet zaprasza na spotkanie z trzema wyjątkowymi, inspirującymi kobietami. W ramach wydarzenia „Kobiety mają moc”, które odbędzie w sobotę 11 marca, zaproszone gościnie: wokalistka Magda Grabowska-Wacławek znana pod pseudonimem BOVSKA, himalaistka Magdalena Gorzkowska oraz specjalistka w zakresie PR i marketingu, pracująca dla największego domu handlowego mody luksusowej w Polsce, Anna Wrońska, opowiedzą o swojej drodze do sukcesu, źródłach inspiracji i przeszkodach, z jakimi musiały się zmierzyć.

Spotkanie, które rozpocznie się o godz. 15:00, poprowadzi dziennikarka Joanna Łukaszewska. To jednak niejedyna atrakcja, która czeka na panie odwiedzające centrum tego dnia.

Dzień kobiet pod znakiem spotkania z kobietami, które motywują do działania

„Kobiety mają moc” – to hasło przewodnie wydarzenia organizowanego przez Wrocław Fashion Outlet z okazji Dnia Kobiet. 11 marca gościniami centrum będą trzy wyjątkowe kobiety: artystka Magda Grabowska-Wacławek (BOVSKA), która może pochwalić się występami na najważniejszych krajowych festiwalach muzycznych: Opener Festival, Orange Warsaw Festival, Fest Festival czy Kraków Live,  sportsmenka, himalaistka, najmłodsza Polka w historii, która zdobyła Mount Everest – Magdalena Gorzkowska oraz dyrektor ds. PR & marketingu luksusowego, warszawskiego domu mody VITKAC, odpowiedzialna m.in. za wprowadzenie na polski rynek marki Versace, Anna Wrońska. Choć zaproszone panie mają zupełnie inne doświadczenia życiowe i zawodowe, łączy je ambicja i determinacja w dążeniu do celu. Spotkanie będzie zatem doskonałą okazją do poznania bliżej tych trzech wyjątkowych osobowości, źródeł ich sukcesów i siły do pokonywania codziennych, nie tylko zawodowych wyzwań. Gościnie podzielą się również swoimi radami i spostrzeżeniami, które mogą stanowić źródło inspiracji nie tylko dla kobiet. Wydarzenie poprowadzi dziennikarka Radia Wrocław Joanna Łukaszewska.

Niespodzianki dla członków programu lojalnościowego Fashion Club

Spotkanie z inspirującymi paniami rozpocznie się o godzinie 15:00, jednak osoby chcące wziąć w nim udział wpuszczane będą od 14:45. Dla aktywnych członków programu lojalnościowego Fashion Club organizatorzy przewidzieli możliwość wcześniejszego wstępu (od 14:30) oraz specjalne miejsca w pierwszym rzędzie. Ponieważ wydarzenie odbędzie się w lokalu zamkniętym (lokal nr 65, naprzeciwko salonu adidas), liczba miejsc jest ograniczona – maksymalna liczba uczestników to 100 osób. Warto dodać, że nie jest jeszcze za późno, aby dołączyć do programu lojalnościowego Wrocław Fashion Outlet i zyskać możliwość korzystania z wielu przywilejów, takich jak udział w wydarzeniach VIP i dostęp do ekskluzywnych ofert przeznaczonych wyłącznie dla członków klubu. Dodatkowo osoby należące do programu Fashion Club podczas każdej transakcji dokonanej w sklepie uczestniczącym w programie zyskują 5% wartości paragonu, a zebraną sumę mogą wykorzystać w postaci zniżki na kolejne zakupy (maksymalnie do 25%). Warto o tym pomyśleć także dlatego, że wizyta we Wrocław Fashion Outlet i udział w spotkaniu z inspirującymi kobietami to także doskonała okazja do sprawienia sobie przyjemności i odświeżenia garderoby na wiosnę.

A dodatkowo za dokonanie zakupu w ramach Fashion Club w dniu wydarzenia, czyli 11 marca, członkinie klubu będą miały możliwość odbioru bukietu skomponowanego specjalnie dla nich przez florystkę.

Więcej na: www.wroclawfashionoutlet.com  

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRowerem do pracy – o czym pamiętać? Jak się przygotować?
Następny artykułRodzinna sobota w Magnolia Park z Kicią Kocią
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.