Rodzinna sobota w Magnolia Park z Kicią Kocią

0

Spotkanie z ulubionymi bohaterami, mnóstwo gier i zabaw ze słodkimi nagrodami – w najbliższą sobotę plac eventowy Magnolia Park na jeden dzień zamieni się w bajkowy świat Kici Koci. To prawdziwa gratka dla najmłodszych fanów przygód rezolutnej kotki.

W sobotę, 11 marca na placu eventowym od wejścia z ul. Legnickiej w Magnolia Park najmłodsi będą mogli spotkać się z bohaterką popularnych książek Anity Głowińskiej – Kicią Kocią i jej bratem Nunusiem. Wydarzenie podzielone zostanie na kilka stref tematycznych – w każdej z nich na fanów przygód kotki czekać będzie moc wrażeń i mnóstwo dobrej zabawy.

Strefa Bajek zostanie urządzona na wzór pokoiku Kici Koci, a dzieci będą mogły posłuchać tam opowiadań o swojej ulubionej bohaterce. Fani planszówek mogą liczyć na atrakcyjną rozgrywkę – najmłodsi mają okazję wejść do świata gry, poruszając się po dużej planszy w roli pionków. Oprócz gry planszowej dzieci wezmą udział w grze Memory, ułożą puzzle XXL i spróbują swoich sił w grach multimedialnych, ćwicząc koncentrację i pamięć.

Z kolei w Strefie Zdjęć uczestnicy spotkają się ze swoimi ulubionymi bohaterami – Kicią Kocią i Nunusiem – i zapozują z nimi do pamiątkowego zdjęcia. Powstanie również Strefa Warsztatowa, w której podczas zajęć plastycznych dzieci rozbudzą swoją kreatywność oraz Strefa Radosnej Zabawy z grami i zabawami ruchowymi przeprowadzanymi przez animatorów. Na każde dziecko czekać będzie także słodka niespodzianka – przepyszna wata cukrowa.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 10:00 – 18:00, a wszystkie dostępne atrakcje będą bezpłatne.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł„Kobiety mają moc”. Z okazji Dnia Kobiet Wrocław Fashion Outlet zaprasza na spotkanie z wyjątkowymi, inspirującymi kobietami
Następny artykułKoleje Dolnośląskie powracają z połączeniem z Wrocławia do czeskiego skalnego miasta oraz wagonem rowerowym!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.