Oto najlepsza restauracja we Wrocławiu według klientów pyszne.pl – sprawdź jaka!

0

Pizzeria Muzyczna wybrana najlepszą restauracją we Wrocławiu – Pyszne.pl ogłasza tegorocznych zwycięzców Best Restaurant Awards

Zdecydowali klienci. Wiodący serwis do zamawiania jedzenia online Pyszne.pl ogłosił zwycięzców prestiżowego konkursu Best Restaurant Awards, który wyłonił Pizzerię Muzyczną jako najlepszą restaurację we Wrocławiu, potwierdzając wrocławskie zamiłowanie do włoskich smaków. Pyszne.pl ujawniło również ogólnokrajowego zwycięzcę i pełną listę najlepiej ocenionych restauracji w podziale na miasta i kategorie.

Lokalni Ulubieńcy

Poczynając od pierwszej edycji projektu Best Restaurant Awards w roku 2015, Pyszne.pl co roku dopisuje nowe pozycje na listę polskich restauracji, które miejscowi polubili najbardziej – i ocenili najwyżej. W grudniu klienci Pyszne.pl ponownie zostali zaproszeni do wystawiania ocen i wspierania swoich ulubionych restauracji.

Z tysięcy restauracji w Polsce tylko 615 zostało nominowanych do konkursu. Ich ocena była oparta na kilku czynnikach, takich jak: jakość jedzenia, jakość dostawy i liczba recenzji w porównaniu do liczby zamówień. Wyniki zostały również sprawdzone pod kątem ewentualnych oszustw, a cały proces weryfikacji był skrupulatny.

Jego wynik wyłonił Pizzerię Muzyczną jako ostatecznego wrocławskiego zwycięzcę – udowadniając, że wrocławianie mają słabość do smaków słonecznej Italii.

Zwycięzcy według miast i kategorii

W Krakowie, Pizza Winchester zgarnęła ogólnopolską Best Restaurant Awards 2018, pokonując 614 nominowanych z całego kraju.

Oprócz zwycięzcy ogólnopolskiego, Pyszne.pl wyłoniło również lokalnych zwycięzców w 39 miastach w Polsce. Większą część listy zapełniają pizzerie, co pokazuje, że narodowy romans z włoską kuchnią trwa w najlepsze. Nie jest to niespodzianką, ponieważ pizza pozostaje najczęściej zamawianym na Pyszne.pl w 2018 roku daniem, zaraz przed kurczakiem i hamburgerami.

We Wrocławiu przyznane zostały także nagrody w kilku kategoriach. Goma Sushi otrzymała nagrodę za najlepszą kuchnię azjatycką, Ramzes I za najlepszą kuchnię turecką, Green Bus za najlepsze burgery, natomiast Jadalnia za najlepszą kuchnię polską.

Pełna lista zwycięzców dostępna jest  na stronie Pyszne.pl.

Oceny użytkowników w centrum uwagi

Best Restaurant Awards oparte na recenzjach restauracji, a nie głosowaniu, jest wyraźnym znakiem tego, że Pyszne.pl stale dąży do jakościowej doskonałości.

W trakcie konkursu wskaźnik liczby recenzji na platformie Pyszne.pl wzrósł o 30% – pokazując dodatkową wartość biznesową, jaką kampania przynosi lokalnym restauracjom w niej uczestniczącym.

„Dobre recenzje są niezwykle ważne zarówno dla restauracji, jak i klientów.” – mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl: „Restauracje osiągające wysokie oceny w obszarze jedzenia i dostawy są lepiej pozycjonowane co stanowi dodatkową motywację do ciągłej poprawy jakości świadczonych usług. Dlatego też recenzje są integralną częścią Pyszne.pl, pozwalającą zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenia.”

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław na weekend: 9 najciekawszych wydarzeń [25-27 stycznia 2019]
Następny artykułKontrola biletów MPK Wrocław w dniach 25.01-31.01
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.