KABARET SMILE z wyjątkowym programem „Tu i Teraz” we Wrocławiu! [SPRAWDŹ KIEDY]

0

Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet.

Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.

#obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!

Sprawdź sam jak działa na Ciebie Kabaret Smile – bądź „Tu i Teraz”!

Kiedy: 14.02.2020r., godz. 20:30
Gdzie: Wrocławskie Centrum Kongresowe, ul. Wystawowa 1

Bilety w cenie 70-120 zł:
• biletynakabarety.pl
• kupbilecik.pl
• My Travel Wrocław, ul. Braniborska 14

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/488696368562915/?active_tab=about

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWe Wrocławiu powstaną ogrody społeczne dla mieszkańców oraz ogródki warzywne przy szkołach
Następny artykułTargi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno we Wrocławiu [SPRAWDŹ]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.