Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno we Wrocławiu [SPRAWDŹ]

0

Już 1-2 luty odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno. Jest to miejsce gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS’ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii.

Podczas targów będzie możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków.

Można zyskać ogromną wiedzę dzięki sprzedawcom, którymi często są osoby, które je tworzą, a prezentując produkty – opowiadają o nich z pasją i zaangażowaniem.
Będzie to okazja na zakup takich produktów jak mydła naturalne wyspecjalizowane do różnych typów skóry, kojące oraz nawilżające balsamy do ciała, naturalne olejki eteryczne czy też pielęgnujące skórę świece do masażu.

Targi Ekopiękno to część Wege Festiwalu we Wrocławiu – największych targów wegańsko-wegetariańskich w Polsce. Strefą  towarzyszącą będzie Babski Targ.

EKOPIĘKNO
Wrocław,
IASE, ul. Wystawowa 1
1-2.02.2020r
Wstęp bezpłatny!
Sobota 12:00 – 20:00,
Niedziela 12:00 – 18:00

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/522672815122333/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKABARET SMILE z wyjątkowym programem „Tu i Teraz” we Wrocławiu! [SPRAWDŹ KIEDY]
Następny artykułSztuczna inteligencja w Muzeum Narodowym we Wrocławiu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.