Już tylko kilka dni do 3. Wrocławskiego Lotnego Festiwalu Piwa!

0

W piątek 4 czerwca rusza trzecia edycja Wrocławskiego Lotnego Festiwalu Piwa. Na trzy dni plac Iglica przy Hali Stulecia wypełni się rzemieślniczymi piwami i lokalnymi przysmakami.

Na wydarzeniu eksperci opowiedzą o produkcji piwa oraz o tym, jak je degustować.
Lotny Festiwal Piwa po raz kolejny powraca do Wrocławia z bogatą ofertą rzemieślniczych piw, warsztatami piwowarskimi i degustacjami piw. Na terenie festiwalu pojawią się foodtrucki, które uatrakcyjnią plac przy Iglicy stoiskami z przysmakami z całego świata. Całość uświetni muzyka na żywo.


Celem wydarzenia jest zwiększenie świadomości konsumentów i promowanie kultury picia piwa. Na evencie pojawią się eksperci, którzy opowiedzą o tajnikach jego produkcji. Oprócz tego Lotny Festiwal Piwa przygotował liczne konkursy i degustacje.

Impreza jest zorganizowana przez firmę Craft Event oraz członków Piwnego Klubu.

Piątek – 15:00 – 23:00
Sobota – 12:00 – 23:00
Niedziela – 12:00 – 20:00

Miejsce: plac przy Iglicy przed Halą Stulecia

https://www.facebook.com/events/521416009250405/?active_tab=about

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułW Zajezdni na Legnickiej powstanie WROcek – Wrocławskie Centrum Komunikacji i Kultury
Następny artykułO Hallera! MPK Wrocław remontuje dwa rozjazdy na Powstańców Śląskich
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.