Dziś o godz. 8.00 rozpoczęła się elektroniczna rekrutacja do wrocławskich szkół podstawowych. Rodzice na wypełnienie w systemie wniosku, wydrukowanie i zaniesienie do szkoły I wyboru mają czas do 10 maja do godz.14.00. Ze względu na nadchodzący długi weekend uczulamy, że tego czasu nie zostało tak naprawdę wiele.

podstawowka

Szczegółowy informator, zasady naboru, harmonogram oraz, kryteria naboru do szkół podstawowych na rok szkolny 2016/2017 opublikowane są na portalu edukacyjnym www.edu.wroclaw.pl.

Pytania w sprawie rekrutacji można kierować bezpośrednio szkoły w godzinach ich pracy oraz na ogólny numer  Teleinformatycznego Centrum Obsługi Mieszkańca  71 777 77 7 w godzinach 8.00-15.45.

Rejestracja elektroniczna obejmuje; przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, licea, technika oraz zasadnicze szkoły zawodowe.

Rekrutacja natomiast nie obejmuje następujących jednostek; szkoły muzyczne, szkoły plastyczne, policealne, uzupełniające, szkoły i oddziały specjalne do których obowiązują odrębne procedury kierowania, młodzieżowe domy kultury, placówki publiczne prowadzone przez organ inny niż Miasto a także placówki niepubliczne.

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułW niedzielę, 24 kwietnia, wielkie Otwarcie Sezonu wyścigowego we Wrocławiu!
Następny artykułNowy wzór deklaracji śmieciowej.
Odkryj Wrocław na nowo