Jutro otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego we Wrocławiu! [PROGRAM]

0

Już w najbliższy piątek, 23 listopada o godzinie 17:00 oficjalnie rozpocznie się jeden z największych i najpiękniejszych Jarmarków Bożonarodzeniowych. 

Z roku na rok powiększa się grono jego sympatyków – zwłaszcza tych najmłodszych. Jarmark we Wrocławiu jest nie tylko okazją do kupienia oryginalnych prezentów, ale przede wszystkim miejscem spotkań i dobrej zabawy w gronie rodziny czy przyjaciół.

Już po raz 11. wrocławski Rynek rozbłyśnie pełnią barw i wypełni się zapachami świątecznych przysmaków oraz choinkowych gałązek, wprowadzając nas w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku po raz pierwszy Jarmark będzie trwać do 31 grudnia. 

Organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczna Pianoforte, a koordynatorem Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Więcej szczegółów poniżej oraz na stronie www.jarmarkbozonarodzeniowy.com

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław na weekend: 14 najciekawszych wydarzeń [23-25 listopada 2018]
Następny artykułSpacer śladem wrocławskich murali [TRASA+MAPA]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.