W najbliższą sobotę – 20 listopada – drużyna juniorów Panthers Wrocław podejmie na murawie Stadionu Olimpijskiego ekipę Kraków Kings. To ostatni mecz w tym sezonie, a jego stawką będzie brązowy medal Mistrzostw Polski.

Kilka godzin wcześniej pokazowe spotkanie rozegrają też najmłodsi zawodnicy z Wrocławia – Panthers Minis, którzy towarzysko zmierzą się z maluchami z Metropolitans Bydgoszcz.

Mecz Juniorów rozpocznie się o punktualnie 15:00 i będzie dobrą okazją do mocnego zakończenia sezonu, bowiem w zaciętym półfinale, który zakończył się dogrywką, juniorzy Panthers Wrocław minimalnie ulegli drużynie Angels Toruń 12:14. Ta przegrana nie ostudziła jednak ich zapału – sztab i zawodnicy zapowiadają, że w sobotę dadzą z siebie wszystko, by sięgnąć po brązowy medal PFLJ. Mecz zapowiada się więc widowiskowo – tym bardziej, że juniorzy, którzy w weekend wybiegną na boisko, w niedalekiej przyszłości będą stanowić o sile pierwszej drużyny – niektórzy z nich towarzyszą już starszym kolegom w treningach.

Jak na mecze Panthers przystało, na stadionie nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Wcześniej, o 12:00, swoje pokazowe spotkanie na dużym obiekcie rozegrają także gracze Panthers Minis. To najmłodsza sekcja futbolowa – występują w niej zawodnicy w wieku od 6 do 12 lat. Organizatorzy to towarzyskie spotkanie z zespołem Metropolitans z Bydgoszczy polecają w szczególności rodzicom i dzieciom, które aktualnie szukają swojego miejsca w świecie sportu.

Przedstawiciele klubu zachęcają do wsparcia obu drużyn głośnym dopingiem w weekend – tym bardziej, że na wrocławskim stadionie w roli kibiców pojawią się również zawodnicy seniorskiej sekcji Panthers Wrocław, którzy mają za sobą udany sezon w European League of Football.

Bilety na sobotnie mecze Panthers Wrocław można kupić w kasach Stadionu Olimpijskiego w dniu meczu w cenie 10 zł.  Dzieci poniżej 6. roku życia na mecz wchodzą za darmo.

_________________________________________________

Co: Mecz drużyn juniorskich Panthers Wrocław – Angels Toruń

Kiedy: 20 listopada 2021, godz. 15:00

Gdzie: Stadion Olimpijski we Wrocławiu

Bilety: Dostępne w kasie stadionu w dniu meczu w cenie 10 zł

Link do wydarzenia: bit.ly/Panthers-Kings

Szczegóły: Mecz poprzedzi towarzyskie spotkanie Panthers Minis – Metropolitans Bydgoszcz, które rozpocznie się o godz. 12:00.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułW Galerii Dominikańskiej spotkasz pandę, żyrafę i inne zwierzaki [SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY]
Następny artykułNa Przedmieściu Oławskim znów otworzy się jednodniowy Sąsiedzki Second Hand! [SPRAWDŹ]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.