W Galerii Dominikańskiej spotkasz pandę, żyrafę i inne zwierzaki [SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY]

0

Tego jeszcze nie było! Od teraz dzikie zwierzęta można podziwiać nie tylko we wrocławskim ZOO, ale spotkać się z nimi w Galerii Dominikańskiej. Jak to możliwe?

Odwiedziliśmy dziś Galerię Dominikańską, by przekonać się na własne oczy, że spotkanie z wielką żyrafą i przyjaznym misiem pandą możliwe jest nawet w centrum Wrocławia. Wystarczy zainstalować aplikację ,,Kolorowe centrum świata” i skanować kody, które umieszczone są w różnych miejscach w Galerii.

Pobierz aplikację i szukaj dzikich zwierząt w Galerii

Pobierz bezpłatną aplikację mobilną „Kolorowe centrum świata”:

Google Play: https://bit.ly/GD-kolorowe-centrum-google

lub App Store: https://bit.ly/GD-kolorowe-centrum-app

Przyjdź do Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu, przy Placu Dominikańskim 3 i podążaj tropem dzikich zwierząt, szukając ukrytych naklejek z kodami QR. Zeskanuj je i poznaj ciekawostki ze świata fauny.

Wystawa to okazja do nauki i rozrywki dla dzieci i dorosłych. Razem możecie odkryć z ilu oczek składa się oko ważki i dowiedzieć się, który ptak potrafi nurkować. Nie zapomnijcie o pamiątkowym selfie z Waszymi ulubionymi zwierzętami.

Jeśli odwiedzicie wszystkie punkty wystawy możecie zgłosić się do Info Punktu po nagrody.

Dzieci nie tylko spotkają się ze zwierzakami w 3D, ale także wezmą udział we wspólnej zabawie! Przewodniczką po wystawie jest nieco ekscentryczna Klara… Kim jest Klara? Tego nie możemy zdradzić, przekonacie się sami!

Wystawa to przede wszystkim zabawa, niepozbawiona jednak elementów edukacyjnych i ekologicznych, a także przygodowych – dzieci zostaną zaproszone do udziału w różnych aktywnościach, przyjrzą się z bliska dzikim zwierzętom i wspólnie z nimi stworzą niezwykłą paczkę przyjaciół.

Wystawa interaktywna „Kolorowe centrum świata” to element programu Atrium Razem, którego celem jest wsparcie i integracja lokalnej społeczności oraz wspólne budowanie przyjaznego środowiska rozwoju.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułCo z Sylwestrem na Rynku we Wrocławiu? [SPRAWDŹ]
Następny artykułJuniorzy Panthers Wrocław zagrają o brąz. W najbliższą sobotę liczą na wsparcie kibiców
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.