Czy zastanawialiście się kiedyś, co kryje się w nietypowych kontenerach z zielonym neonem rozmieszczonych w różnych miejscach na terenie Wrocławia? To stacjonarne sklepy z elektroniką sieci TECHWISH, które oferują znacznie więcej niż można by się spodziewać. Przełamując tradycyjny model sklepów, TECHWISH wprowadza innowacyjne podejście do zakupów, łącząc wygodę zakupów online i stacjonarnych z nowoczesnymi technologiami.

Wszystko, czego potrzebujesz, lub jeszcze o tym nie wiesz…

W sklepach TechWish znajdziesz dosłownie wszystko, czego potrzebujesz – począwszy od inteligentnych produktów do domu i ogrodu, sprzętu sportowego, po sprzęt AGD, smartfony, telewizory, laptopy i akcesoria.

Oferta sklepów TECHWISH sięga dalej niż typowa elektronika. Możesz tu znaleźć produkty z kategorii lifestyle, zdrowie i uroda, a także rzeczy rzadko spotykane w innych miejscach rzeczy dla zwierząt – inteligentne kuwety, podajniki jedzenia, czy transportery.

Wygodne zakupy z użyciem technologii

W każdym sklepie TechWish zainstalowano duże ekrany, które umożliwiają łatwe wyszukanie interesujących nas produktów, zapoznanie się z ich szczegółami i dokonanie zakupu w bezpieczny sposób.

Innowacyjne rozwiązanie zakupów poprzez interaktywny ekran daje nam wiele nowych możliwości, a same transakcje są jeszcze bezpieczniejsze gdyż nie zostawiamy żadnych danych na ekranie. Płatność finalizujemy na własnym smartfonie, gdzie mamy do wyboru wiele różnych form płatności takie jak kartą, blik, raty, leasing czy nawet odroczone płatności. 

Na koniec, dowód zakupu dostajemy na adres email. Już nie ma potrzeby przechowywania starych paragonów na wypadek ew gwarancji. Wystarczy wpisać adres email aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje, a także specjalne promocje oraz punkty lojalnościowe. 

Lokalizacje kontenerów TECHWISH

Jeśli jesteście zaintrygowani tym innowacyjnym podejściem do zakupów, nie musicie szukać daleko. Kontenery TECHWISH znajdują się w strategicznych lokalizacjach we Wrocławiu, w pobliżu znanych centrów handlowych, takich jak: Aleja Bielany, Fashion Outlet, Magnolia Park i Pasaż Grunwaldzki.

To nowoczesne, funkcjonalne punkty sprzedaży, odbioru i testów sprzętu elektronicznego.

Sklep TECHWISH ALEJA BIELANY
ul. Czekoladowa 7
Bielany Wrocławskie

Sklep TECHWISH MIŃSKA
ul. Mińska 60A

Sklep TECHWISH MAGNOLIA
ul. Legnicka 58

Sklep TECHWISH GRUNWALDZKI
plac Grunwaldzki 22

Nowoczesne zakupy przed Świętami

Zbliżające się Święta to idealny moment, aby odwiedzić sklepy TECHWISH i odkryć świat innowacyjnych zakupów. Nie tylko znajdziesz tu doskonałe prezenty dla swoich bliskich, ale także doświadczysz nowego wymiaru zakupów, który łączy tradycję z nowoczesnością.

Możecie wygodnie zamówić wybrany sprzęt online i odebrać go nawet tego samego dnia w wybranym przez siebie punkcie stacjonarnym. Wiele produktów jest też dostępnych od ręki w kontenerach TECHWISH. Na miejscu czekają na Was uśmiechnięci i pomocni doradcy, którzy podpowiedzą, co może sprawdzić się jako prezent dla Waszych bliskich lub dla Was samych.

P.S. Aktualnie trwa świetna promocja!
Zapłać aplikacją PayEye z kartą VISA i odbierz 50 zł zwrotu za zakupy.

Sklep online: www.techwish.pl

Instagram https://www.instagram.com/techwishpl/ 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMieszkania Wrocław – jaka lokalizacja jest najlepsza dla rodzin z dziećmi? Sprawdź!
Następny artykułOtwarcie Palmiarni we Wrocławiu! Nowa przestrzeń BWA Wrocław na Dworcu Głównym
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.