fot. mat. prasowe

W sercu Wrocławia, przy ulicy Piaskowej 17, Hala Targowa zmieni się w pełen emocji, kolorowy „Impuls”! 48 Aukcja Sztuki Współczesnej o tej właśnie nazwie, rozpocznie się w Galerii DNA w sobotę 29 września o godzinie 17:00.

Galeria Sztuki DNA to nie tylko miejsce, gdzie można obejrzeć, bądź nabyć obraz. To wyjątkowa przestrzeń, w której naprawdę łatwo zakochać się w sztuce! Działalność Galerii koncentruje się wokół promocji młodych, utalentowanych twórców, będących dopiero na początku swojej drogi artystycznej, znajdziemy tu jednak również prace doświadczonych indywidualistów, znanych doskonale w Polsce i na świecie. Ich prace z dziedziny malarstwa, rysunku, grafiki, ceramiki, szkła, czy rzeźby są tak wyraziste, unikatowe i równie fascynujące, co kod ludzkiego DNA.

fot. mat. prasowe

48 Aukcja Sztuki Współczesnej nosi nazwę Impuls nie bez powodu. 30 starannie wyselekcjonowanych dzieł dobranych zostało tak umiejętnie, by obudzić w potencjalnych nabywcach jedyne w swoim rodzaju emocje. Udział w aukcji jest otwarty i bezpłatny, a licytacja rozpocznie się już od 700 zł. To zamierzony efekt, by zachęcić do uczestnictwa w aukcji nie tylko profesjonalistów i znawców sztuki. Dzięki temu każdy ma szansę poczuć Impuls i wziąć udział w wyjątkowej imprezie artystycznej. Namiętność, ożywienie, pasja, zaaferowanie – te emocje już wkrótce mogą przełożyć się na wybór dzieła idealnego do każdego domu, biura, czy innego wnętrza. Trzeba tylko poczuć Impuls i w zgodzie z DNA kierować się sercem. Do zobaczenia!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułŚwięto Piwa w Pałacu – piwna impreza rozpoczyna się już 29 września!
Następny artykułZespół KAMP! otworzy jesienny sezon koncertowy Let’s Play in Centennial Hall
Odkryj Wrocław na nowo