Zespół KAMP! otworzy jesienny sezon koncertowy Let’s Play in Centennial Hall

0
fot. mat. prasowe

Muzyczną jesień w ramach cyklu Let’s Play in Centennial Hall otworzy koncert  KAMP! Już 5 października po raz pierwszy zespół zaprezentuje materiał z najnowszej płyty, rozpoczynając trasę koncertową „Don’t Clap Hands”.

Let’s Play In Centennial Hall to autorski cykl koncertów muzyki alternatywnej i elektronicznej, które odbywają się w przestrzeniach Hali Stulecia i Wrocławskiego Centrum Kongresowego. Let’s Play promuje zarówno znane i lubiane zespoły z Polski i zagranicy, ale też rodzime debiutujące formacje. Sezon 2018 otworzył koncert poznańskiego składu Snowman, poprzedzony występem młodego wrocławskiego zespołu Humble Buzz. Był to pierwszy w historii koncert na tarasie widokowym Wrocławskiego Centrum Kongresowego. Czym zaskoczy nas jesienny program?

Muzyczną jesień z Let’s Play in Centennial Hall otworzy koncert KAMP!

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów  grających muzykę elektroniczną, autorzy remiksów dla Brodki czy Dawida Podsiadło oraz hymnu Męskiego Grania 2017. Na swoim koncie mają albumy „KAMP!” i „Orneta”, a także występy na największych festiwalach oraz imprezach, takich jak amerykańskie SXSW czy brytyjskie The Great Escape.

17 września miała premierę 3 płyta artystów – „DARE”. Właśnie we Wrocławiu 5 października fani będą mieli okazję po raz pierwszy wysłuchać utworów ze świetnie przyjętego przez słuchaczy i krytyków albumu. Pierwszy koncert trasy KAMP! to pozycja obowiązkowa dla wszystkich osób poszukujących ciekawej i zaskakującej polskiej muzyki. Do zobaczenia pod sceną!

KAMP!

5 października 2018 r., godz. 20:00

Wrocławskie Centrum Kongresowe

Bilety dostępne na https://www.followthestep.com/pl/buy/1769912, w bileteriach Biletomat.pl, Eventim.pl, eBilet.pl i GoingApp.pl oraz punktach sprzedaży Empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

KOLEJNE KONCERTY LET’S PLAY IN CENTENNIAL HALL:

EABS – 26 października

https://www.facebook.com/events/708924376123087/

BOKKA – 16 listopada

https://www.facebook.com/events/236823313762033/

Więcej informacji o cyklu Let’s Play pod adresem: www.facebook.com/LetsPlayinCH

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułImpuls – otwarta aukcja sztuki w Galerii DNA!
Następny artykułWady i zalety mieszkania we Wrocławiu [FELIETON]
Odkryj Wrocław na nowo