Holi Święto Kolorów we Wrocławiu: Kolorowe zakończenie lata na Wyspie Słodowej!

0

Nie da się ukryć, że wielkimi krokami zbliża się zakończenie wakacji, a zarazem najbardziej kolorowa impreza tego lata! Holi Święto Kolorów co sezon opanowało około 300 różnych miejsc na mapie Polski, na dobre pokrywając je radosnymi barwami!

Już w tę niedzielę zawita na Wyspę Słodową do Wrocławia, aby kolorami zakończyć wakacje.

Holi Święto Kolorów to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia obsypywanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

– Z roku na rok jestem coraz bardziej zaskoczony przebiegiem wydarzenia. Wszyscy, bez względu na wiek przychodzą i dają się ponieść kolorowemu szaleństwu, nawet osoby, które bez przypadek natknęły się na naszą imprezę. Jest to idealna okazja aby oderwać się od szarej codzienności i pokolorować swoje życie choć na moment. A to wszystko w Polsce! – mówi jeden z organizatorów polskiej edycji.

Co właściwie czeka na uczestników i zainteresowanych Holi Święto Kolorów?

Holi Święto Kolorów to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się  wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

W tym roku Holi Święto Kolorów zagości w około 300  miastach i miejscowościach w całej Polsce. Skala wydarzenia to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić które miejsce okaże się NAJBARDZIEJ KOLOROWYM PUNKTEM W POLSCE.

Gdzie i kiedy:
4 września 2022, 15.00 – 19.00
Wyspa Słodowa, Wrocław

wstęp bezpłatny

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/431895475561209/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Sky Tower Run 2022 – powraca legendarny bieg na 49. piętro wieżowca!
Następny artykułWrocław: Początek roku szkolnego dla blisko 95 tys. dzieci. 10% będą stanowić dzieci z Ukrainy
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.