Wrocław: Sky Tower Run 2022 – powraca legendarny bieg na 49. piętro wieżowca!

0

Po dwóch latach przerwy, 3 września 2022 roku, odbędzie się wyjątkowy bieg na jeden z najwyższych budynków w Polsce – Sky Tower Run! W biegu na 49. piętro wieżowca weźmie udział blisko 1000 osób.

W pierwszy weekend września wyzwanie podejmą zawodnicy z całej Polski oraz goście m.in. z Ukrainy, Niemiec czy Francji. Wciąż można się zapisać do udziału!

Sky Tower Run 2022 to już siódma edycja biegu przyciągająca zawodników, którzy spróbują pokonać własne słabości i zmierzą się z 1142 schodami wieży Sky Tower. Organizator informuje, że liczba miejsc się wyczerpuje, a zapisy są już na finiszu. Ostatnie zgłoszenia będą przyjmowane do 1 września 2022 roku.

Na najlepszych biegaczy, zarówno w klasyfikacji generalnej kobiet, jak i mężczyzn, czekają nagrody pieniężne oraz pamiątkowe trofea. W tegorocznej edycji biegu udział weźmie blisko 1000 zawodników, w tym około 250 kobiet. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy, w którym znajdzie m.in. praktyczną opaskę na głowę. Ponadto każdy z zawodników, który zdobędzie 49. piętro otrzyma pamiątkowy medal.

– Bardzo nas cieszy tak duże zainteresowanie tegorocznym biegiem Sky Tower Run 2022. Liczymy na to, że 3 września linię mety przekroczy komplet zawodników. Zapraszamy zawodowców i amatorów, bo Sky Tower Run, to oprócz rywalizacji, również świetna sportowa zabawa  – mówi Jacek Urbanowicz,  dyrektor biegu.

Poza kategorią Open, wyłonione zostaną również zwyciężczynie i zwycięzcy kategorii Mistrzostw Polski. Osobną kategorią będzie rywalizacja strażaczek i strażaków, którzy będą rywalizować zarówno w strojach sportowych jaki w pełnym rynsztunku bojowym. Z pewnością będzie to dla nich wyjątkowy sprawdzian formy.

Zapisy na stronie: http://skytowerrun.pro-run.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułStale w ruchu. O rozwoju technologicznym i jego skutkach dla branży marketingowej
Następny artykułHoli Święto Kolorów we Wrocławiu: Kolorowe zakończenie lata na Wyspie Słodowej!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.