Giełda płyt winylowych w Borku!

0

Jeśli na dźwięk muzyki z czarnej płyty i charakterystycznego trzasku igły na gramofonie przechodzi cię dreszcz, musisz zarezerwować czas w 21 lub 22 października.

W Galerii Handlowej Borek na wszystkich miłośników dobrej muzyki czeka  kolejna edycja Giełdy Płyt Winylowych. Znajdziecie tu prawdziwe rarytasy i największe przeboje, a wszechobecna muzyka poprawi jesienny nastrój.

Giełda Płyt Winylowych w Borku za każdym razem przyciąga rzesze miłośników dobrego brzmienia. Na poprawę jesiennego nastroju i wszelkie niepogody – w piątek i sobotę 21 i 22 października odbędzie się kolejna edycja.

Od 9.00 do 21.00 na stoiskach wystawców – pasjonatów muzyki z całej Polski, będzie można nabyć różne muzyczne perełki. Każdy meloman znajdzie tu coś dla siebie. Wystawcy zaoferują niezwykle szerokie zbiory przeróżnych gatunków muzycznych – od muzyki klasycznej, przez jazz, soul, funky, rock, po współczesne brzmienia elektroniczne. To również doskonała okazja dla początkujących kolekcjonerów!

Stoiska z płytami znajdziecie w pasażu centrum.

Wstęp wolny

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułHalloween we Wrocławiu – 6 najciekawszych wydarzeń, które zmrożą wam krew w żyłach!
Następny artykułFestiwal horroru, fantastyki i kina grozy – 8. Splat!FilmFest w Kinie Nowe Horyzonty
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.