Gentelmen’s Jazz w Sky Tower, czyli koncert w męskim stylu

0

Pandemia COVID-19 postawiła pod znakiem zapytania organizację większości zaplanowanych przedsięwzięć. Choć powoli znoszone są kolejne obostrzenia, na tę wymarzoną normalność musimy jeszcze poczekać. Miłośnicy wydarzeń kulturalnych mogą jednak po raz kolejny liczyć na Sky Tower – tu 19 czerwca o godz. 20:00 z najwyżej położonego punktu widokowego w Polsce wybrzmią popularne kompozycje w jazzowych aranżacjach.

Muzyczną oprawę piątkowego wieczoru w iście męskim stylu zaproponują artyści ze składu Gentelmen’s Jazz. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na fanpage’ach Sky Tower oraz Gentelmen’s Jazz.

Sky Tower dba o to, aby amatorzy muzycznych cykli, takich jak Festiwal Brzmień Niebanalnych czy Jazz in the Sky, regularnie mogli uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach. Na razie, dla szerszego grona, są one dostępne w wersji online. Najnowsza propozycja to koncert pięciu charyzmatycznych muzyków – członków grupy Gentelmen’s Jazz. 19 czerwca podczas godzinnego koncertu wirtualna widownia wysłucha interpretacji znanych utworów oraz autorskich kompozycji, wykonanych w nowoorleańskim stylu. Nad perfekcyjnym brzmieniem zespołu będzie czuwał „Duszek” – Maciej Duszyński. W Sky Tower zapowiada się zatem prawdziwe męskie granie!

Z ogromną przyjemnością organizujemy kolejną muzyczną ucztę, którą chcemy umilić słuchaczom piątkowy wieczór i wprowadzić ich w doskonały nastrój. Niezmiernie cieszymy się także z możliwości ponownego wsparcia wrocławskich artystów i zaprezentowania ich twórczości szerokiemu gronu odbiorców. Jesteśmy pewni, że lokalni reprezentanci ulubionego gatunku Louisa Armstronga i Dee Dee Bridgewater zachwycą swoimi jazzowymi improwizacjami – mówi Jagoda Najwer, odpowiedzialna za marketing Sky Tower.

Jak mówi założyciel Gentelmen’s Jazz, band powstał z potrzeby serca oraz chęci podzielenia się swoją wizją muzyki, świata i przestrzeni. Twórcą zespołu jest jednocześnie jego wokalista, Tomasz Krajewski, do którego dołączyła czwórka uzdolnionych muzyków: Żenia Betliński – kontrabas, Mateusz Maniak – drums, Andrzej „Szary” Szeremet” – gitara i Bartek Ziętara – pianino. Cała piątka jest doskonale znana publiczności z licznych występów na miejskich i ogólnopolskich scenach.

Bezpłatne wydarzenie online odbędzie się 19 czerwca o godz. 20:00.

Transmisja będzie dostępna na fanpage’ach organizatorów. Serdecznie zapraszamy!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWROCŁAW – SKUP KOMPUTERÓW. JAK POZBYĆ SIĘ STAREGO SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO W FIRMIE?
Następny artykułJaki zawód wybierze Twoje dziecko?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.