WROCŁAW – SKUP KOMPUTERÓW. JAK POZBYĆ SIĘ STAREGO SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO W FIRMIE?

0

Raz na jakiś czas sprzęt komputerowy powinien zostać kompleksowo wymieniony, aby poprawić jakość i tempo pracy w firmie. Co zrobić z dużą ilością starych laptopów, komputerów, drukarek czy innych sprzętów po takiej wymianie?

Opcji jest kilka – jeśli sprzęt działa, można oddać go do szkół lub domów dziecka. Można też schować go do szafy lub magazynu, żeby mógł przydać się w trudnych czasach – jednak nie jest to dobry pomysł, bo sprzęt traci wtedy na wartości. Warto też zorientować się, gdzie w Twoim mieście funkcjonuje skup laptopów i komputerów, a następnie sprzedać sprzęt i odebrać za niego dodatkową gotówkę.

Przykładowo, we Wrocławiu znajduje się skup laptopów i sprzętu komputerowego KOOMPUTERY.PL. Jak przygotować się do skorzystania z usług skupu? Przeczytaj i działaj!

 1. Przygotuj dokładny spis sprzętu komputerowego

Będzie on niezbędny, aby skup laptopów i sprzętu komputerowego mógł precyzyjnie wycenić wartość sprzedawanych przez Ciebie urządzeń. Im więcej szczegółów będzie zawierał spis, tym dokładniejsza będzie wycena. Przy wycenie komputera podaj nazwy i modele jego części, np. model procesora czy płyty głównej. Określ także, czy sprzęt działa. Jeśli masz na stanie zużyte, uszkodzone lub niedziałające sprzęty bez wartości – także dopisz je do spisu. Odbierzemy od Ciebie złom komputerowy i zutylizujemy w ekologiczny sposób, abyś nie musiał martwić się, jak w bezpieczny sposób się go pozbyć.

 1. Skup laptopów – skontaktuj się z nami

Następnym krokiem jest skontaktowanie się ze skupem sprzętu komputerowego. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usług skupu KOOMPUTERY.PL nie będziesz musiał sam transportować sprzętu do siedziby – pracownicy odbiorą go od Ciebie w umówionym terminie. Wyślij gotowy spis sprzętu na adres: biuro@koomputery.pl.

 1. Wycena sprzętu komputerowego

Teraz musisz poczekać  – specjaliści wycenią sprzęt na podstawie sporządzonego spisu i skontaktują się z Tobą. Bądź też przygotowany na ewentualne udzielenie dodatkowych informacji – jeśli okażą się niezbędne, pracownicy skontaktują się z Tobą i omówią szczegóły.

 1. Oferta – dodatkowa gotówka dla Ciebie

Pracownicy skontaktują się z Tobą w celu przedstawienia oferty. Zostaniesz poinformowany o kwocie, jaką skup KOOMPUTERY.PL jest w stanie zapłacić za Twój sprzęt. Jeśli ocenisz ofertę jako korzystną, będziesz mógł ustalić także szczegóły dotyczące odbioru sprzętu i płatności. W przypadku odbioru bezwartościowego złomu komputerowego przez skup– możesz także poprosić o pisma, które posłużą do udokumentowania tej usługi.

Firma KOOMPUTERY.PL działa na terenie Wrocławia i okolic od 2008 roku. Jeśli zależy Ci na kompleksowej usłudze pozbycia się niepotrzebnego sprzętu komputerowego z firmy, skontaktuj się z nami. Działamy szybko i sprawnie, a naszym atutem są korzystne ceny. Skupujemy:

 • Komputery PC i inne;
 • Monitory LCD/LED/OLED/Retina;
 • Telewizory LCD/LED/OLED;
 • Laptopy i tablety (wszystkie marki);
 • Serwery i osprzęt;
 • Drukarki laserowe i atramentowe;
 • Skanery płaskie i profesjonalne;
 • Projektory (wszystkie marki);
 • Części komputerowe (zasilacze, procesory, płyty główne, dyski twarde, napędy optyczne, obudowy, pamięci, karty graficzne, karty muzyczne i sieciowe, kontrolery, switche i inne);
 • Telefony komórkowe i stacjonarne;
 • Akcesoria (np. myszki, klawiatury, stacje dokujące i inne).

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułW weekend otwarcie nowych beach barów we Wrocławiu! [SPRAWDŹ GDZIE]
Następny artykułGentelmen’s Jazz w Sky Tower, czyli koncert w męskim stylu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.