Gdzie zorganizować urodziny we Wrocławiu [POLECANE MIEJSCA]

0
a

Organizacja urodzin to zazwyczaj niełatwe zadanie i to zarówno organizacja urodzin dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nie tylko wymaga od Ciebie przygotowania liczby gości, czy tortu, ale także wyboru miejsca, gdzie urodziny będą zorganizowane.

Szczególnie jeśli ma to być większa liczba gości, warto pomyśleć o ciekawym, niebanalnym miejscu na zorganizowanie takiej imprezy. Nie masz pomysłów? My Ci kilka podsuniemy. 

Gdzie zorganizować urodziny? Huczna impreza w klubie

Zbliżają się Twoje urodziny i chciałbyś je hucznie obchodzić w gronie przyjaciół? Nie obędzie się więc bez organizacji wesołej imprezy. Jeśli jesteś fanem zabawy do białego rana, to we Wrocławiu z powodzeniem znajdziesz opcję dla siebie. Jedną z nich jest możliwość wynajęcia loży w klubie. Takie opcje oferują, chociażby takie lokale jak XDemon (Plac Wolności 7), Mundo 71 Music Club (w Pasażu Niepolda) czy Casa de la Musica (Rynek). Ostatnią lokalizację szczególnie polecamy fanom latynoskich rytmów. Kolorowe drinki, niepowtarzalna muzyka i południowoamerykańskie klimaty z pewnością sprawią, że wspomnienia z Twojej imprezy urodzinowej będą Ci towarzyszyć przez lata. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: 

A może w aktywnym stylu?

Jeśli jednak jesteś fanem aktywnego spędzania czasu i urodziny nie są dla Ciebie wyjątkiem, z pewnością zainteresuje Cię opcja urodzin w Parku Citypaintball podczas gry w paintballa. W zależności od pakietu masz zapewniony sprzęt oraz amunicję (do 800 kulek w najwyższym pakiecie Gold), a oprócz głównej atrakcji, w strefie odpoczynku możesz zorganizować grilla (możliwa jest opcja domówienia cateringu), zjeść tort, zamówić pizzę i napić się.

W zależności od Twoich upodobań kulki z farbą możesz zamienić na tzw. Arrow Tag, czyli miękkie strzały. A jeśli chcesz stworzyć na placu nieco postapokaliptyczny klimat, to możesz rozszerzyć swój urodzinowy pakiet o świece dymne. Park Citypaintball znajduje się na Terenie Stadionu Olimpijskiego (al. Ignacego Jana Paderewskiego 35).

Polecamy również nowy klub do rzucania toporami Wiking Axe Throwing Club oraz Pixel Xl – interaktywną rozrywkę dla osób w każdym wieku!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Doskonała zabawa na statku

Gdzie można zorganizować urodziny osoby dorosłej? Z pewnością wiele zależy od pomysłu i budżetu, jednak jednym z ciekawszych rozwiązań są urodziny na statku. Rejs statkiem z pewnością spodoba się każdemu z gości, a niezapomniana atmosfera sprawi, że goście jeszcze długo będą wspominać Twoją imprezę urodzinową.

W pakiecie, organizowanym przez BoatParty Wrocław masz zapewnione wynajęcie statku na dwie godziny, oprawę muzyczną, a w wyższych pakietach także oprawę wizualną, przekąski i napoje oraz wejście po czerwonym dywanie. Sposób na niezapomniane urodziny gwarantowany!

A może planszówki?

Jeśli jednak jesteś fanem spokojniejszego spędzania czasu, wybierz urodziny z planszówkami! Wrocław obfituje w miejsca, gdzie za darmo możesz wypożyczyć grę i w miłym towarzystwie spędzić urodziny.

W miejscach takich jak klimatyczny ArBar (Rynek 5), PadBar (Kazimierza Wielkiego 1), Cybermachina (ul. Szczytnicka 52) czy Awaria Prądu (ul. Grabiszyńska 56) możesz z powodzeniem nie tylko zagrać w ciekawe gry planszowe, ale również napić się unikatowych drinków i po uprzedniej rezerwacji zorganizować ciekawe przyjęcie urodzinowe. 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł8 najbardziej luksusowych i najdroższych noclegów we Wrocławiu [CENY]
Następny artykuł15 ciekawostek o Zamku Chojnik, które warto odkryć [CYKL ZAMKI I PAŁACE NA DOLNYM ŚLĄSKU]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.