Gdzie zorganizować urodziny dla dzieci we Wrocławiu? [TOP 5 MIEJSC]

0
a

Udane przyjęcie urodzinowe zapada dzieciom głęboko w pamięć. Dlatego już wcześniej warto pomyśleć gdzie i jak je zorganizować. Każdy solenizant powinien spędzić ten wyjątkowy dzień na wspólnej zabawie z przyjaciółmi.

Nie wiesz jak to osiągnąć? Podpowiadamy gdzie zorganizować urodziny dla dzieci we Wrocławiu! 

HappyLandia

Kraina Zabawy HappyLandia to miejsce, gdzie nasze dziecko spełni swoje najskrytsze marzenia urodzinowe. Organizatorzy w swojej ofercie posiadają ponad 9 różnorodnych imprez tematycznych. Najpopularniejszym motywem jak zawsze są księżniczki i rycerze, kosmonauci oraz szalona wyprawa do amazońskiej dżungli. Solenizant będzie mógł również wyjechać na Hawaje oraz odbyć podróż dookoła świata.

Animatorzy, którzy poprowadzą zabawę, chętnie wysłuchają wskazówek rodziców i zadbają o to, aby zabawa była bezpieczna. Nie trzeba się również martwić o poczęstunek – bez problemu można wnieść swoje przekąski lub skorzystać z menu na miejscu.

Ceny organizacji przyjęcia urodzinowego w HappyLandii zaczynają się już od 399zł.

HappyLandia, ul. Powstańców Śląskich 7
Więcej informacji

fot. StockSnap.io

Hopek

Firma Hopek zajmuje się organizacją imprez tematycznych, których motywem przewodnim są sceny ze znanych bajek. Jeśli zatem twoje dziecko marzy o tym, aby chociaż na kilka godzin zostać Elsą z Krainy lodu lub potańczyć do hawajskich rytmów z Vaiany – znalezienie odpowiedniego miejsca do zabawy nie będzie problemem. Animatorzy wcielą się w filmową rolę i za pomocą kreatywnych zabaw oraz artystycznych popisów rozbawią całe towarzystwo.

W zależności od wybranego pakietu atrakcji, dzieci będą mogły pomalować sobie twarz farbkami, poznać słynnego iluzjonistę lub zanurzyć ulubione owoce w czekoladowej fontannie. Hopek proponuje również dojazdy w określone miejsce.

Cena organizacji przyjęcia z firmą Hopek to około 400 zł.

Hopek, aleja Jaworowa 39
Więcej informacji

fot. StockSnap.io

Loopy’s World

Loopy’s to największe rodzinne centrum rozrywki we Wrocławiu. Od pewnego czasu zajmują się organizacją niezapomnianych imprez urodzinowych dla dzieci! Z racji tego, że urodziny to dla małego dziecka niezwykłe wydarzenie, warto zdecydować się na taką, którą na długo zostanie zapamiętana. Wybierać można spośród czterech motywówpirackiego, detektywistycznego, strasznego oraz kosmicznego. Przy każdej opcji Loopy’s zapewnia ciepłą i zdrową przekąskę dla dziecka, świetną zabawę oraz drobny prezent.

Oprócz tego rodzice będą mogli poczekać na swoje pociechy przy restauracyjnym stoliki i przy pysznej kawie wymienić się doświadczeniami.

Ceny organizacji przyjęcia w Loopy’s są zależne od wyboru pakietu oraz ilości zaproszonych gości. Zaczynają się od 55zł/os. Dodatkowe atrakcje płatne osobno.

Loopy’s World, ul. Czekoladowa 20
Więcej informacji

fot. StockSnap.io

Miludy

Jeśli uważasz, że kluczem do udanej urodzinowej zabawy jest wynajęcie kreatywnego animatora – warto rozważyć organizację przyjęcia w Miludy. Wykształceni i odpowiednio przygotowani do pracy z dziećmi animatorzy, poprowadzą zabawę w taki sposób, aby solenizant jak najlepiej spędził czas. Dzięki atrakcjom opartym na zadaniach edukacyjnych i kreatywnych warsztatach uczestnicy przyjęcia miło spędzą czas i z pewnością będą długo wspominały wielogodzinne igraszki.

W Miludy mamy do wyboru nie tylko kilka motywów przyjęcia dostosowanych do wieku dzieci, ale również trzy imprezowe pakiety interesujących atrakcji.

Cena pakietu bazowego wynosi 540 zł.

Miludy, ul. Legnicka 55b
Więcej informacji

fot. StockSnap.io

Fikoland

Udane przyjęcie urodzinowe zorganizujesz również w Fikolandzie. Tutaj zabawy z animatorami zawierają elementy pedagogiki oraz dydaktyki. Dzieci poznają dodatkową, zgodną z tematyką przyjęcia, wiedzę, a także będą miały okazję wykazać się twórczo podczas zabaw plastycznych oraz technicznych. Nie zabraknie również elementów muzyki oraz słodkiego poczęstunku.

Cena organizacji przyjęcia z animatorami wynosi 290 zł/10os. lub 20zł/os bez osoby odpowiedzialnej za zapewnienie atrakcji.

Fikoland, Bulwar Ikara 28A
Więcej informacji 

fot. StockSnap.io

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł4 miejsca na terenie Dolnego Śląska, w których poczujesz prawdziwie świąteczny klimat
Następny artykułCztery razy Nowy Rok i kultowa grupa z USA – znamy szczegóły wrocławskiego Sylwestra
We Wrocławiu mieszkam dopiero trzy lata, ale wiem, że zostanę tutaj do końca życia. Uwielbiam spacery po klimatycznych uliczkach wrocławskiego rynku oraz podróże w nieznane zakątki Polski. Wolny czas spędzam pogrążona w lekturze książek lub, w zależności od pory roku, na wspinaczce po górach. Prowadzę również swój blog www.przewodnikmysli.pl