Gastro Miasto vol. 3 – kulinarna uczta we Wrocławiu

0

Gastro Miasto już trzeci raz w 2019 roku odbywać się będzie na Placu Społecznym. Od 12 do 14 lipca Gastro Miasto kulinarnie, muzycznie i filmowo przywita wakacje oraz gości w samym centrum miasta – na Placu Społecznym.

Trzeci tegoroczny weekend z Gastro Miasto na Placu Społecznym upłynie na świętowaniu wakacyjnego okresu w zielonej oazie w centrum miasta. Gastro Miasto zaprezentuje jak zawsze najciekawszą twarz wrocławskiej gastronomii – nowoczesną, luźną, nawiązującą do ulicznego jedzenia z całego świata, a jednocześnie reprezentowaną przez najlepsze restauracje w swoich kategoriach.

Na zielonych terenach Placu Społecznego pojawi się ponad 20 wystawców, którzy sprawią, że wakacyjny weekend będzie smaczny, oryginalny oraz wyjątkowy. Wśród przedstawicieli restauracji i food trucków znajdą się: Raj Pstrąga, Pizzeria Mania Smaku, Thali, PANCZO, Chingu – Korean BBQ, Craftova, Seafood Bar&Market, Jaffa Bar&Market, Petits Fours Café, Izumi Sushi Wrocław, HulThai, Balkan Burger, Ajvar Restauracja, Mo’jo sandwiches, Wartburger, a także bloger Piotr Gładczak z Wrocławskich podróży kulinarnych, który przygotuje z Szefem Kuchni Krystianem Skwierzem legendarną wrocławską knyszę. Podczas upalnych dni nie zabraknie lodów z najpopularniejszej lodziarni KRASNOLÓD, rzemieślnicze piwo poleje się z kranów wrocławskiego browaru wBrew, winem zajmą się specjaliści ze Skarbca Bachusa, a kolorowymi koktajlami oczy i podniebienia cieszyć będzie Rumbar.

Gastro Miasto to cykliczna impreza kulinarno-rozrywkowa, wyróżniająca się staranną selekcją uznanych wrocławskich restauracji, a także luźnym, rodzinnym klimatem w godzinach popołudniowych, przeistaczającym się wraz z zachodzącym słońcem w spokojną zabawę pod gołym niebem przy muzyce serwowanej przez popularnych DJ-ów – DJ Endless, Feel-x i Dj-Skipless. Nowością będzie parkiet dla wszystkich chętnych, którzy będą mieli ochotę na tańce pod chmurką w samym środku miasta.

Gastro Miasto vol. 3

Plac Społeczny, Mazowiecka 17

12, 13, 14 lpca 2019

  • piątek od 17 do 24
  • sobota od 12 do 1
  • niedziela od 12 do 21

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1645672065576941/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRanking miast najlepszych dla rodzin: Wrocław dopiero na 6. miejscu
Następny artykułPodpisano umowę na pierwszy odcinek trasy tramwajowej na Nowy Dwór!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.