Trzy seanse, setki widzów i mnóstwo niezapomnianych emocji. Tegoroczny cykl kina letniego na dachu Renomy zakończy projekcja filmu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”, który został wybrany przez widzów w ramach głosowania. Start 26 sierpnia o godz. 21:30. Wstęp bezpłatny.

 Tegoroczna, siódma już edycja kina letniego cieszyła się dużym zainteresowaniem. Motywem przewodnim cyklu była Francja. Widzowie mieli okazję zobaczyć filmy Jean – Luca Godarda, Erica Lartigau czy Juliano Salgado. Ostatni seans – „Za jakie grzechy, dobry Boże?” w reżyserii Philippe de Chauverona, został wybrany przez samych widzów w głosowaniu.
BI_Polska-Kino_na_Dachu-2017.08.05_1

Udało się przenieść wyjątkową francuską atmosferę do serca Wrocławia – mówi Barbara Wójcik, dyrektor domu handlowego Renoma. – Pogoda nam sprzyjała, więc nie dziwią wypełnione po brzegi miejsca. Mam nadzieję, że ostatni seans będzie cieszył się równie sporym powodzeniem.

„Za jakie grzechy, dobry Boże?” to zabawne perypetie francuskiej rodziny, które zaskarbiły sobie przychylność widzów. Film zdobył nominację do nagrody publiczności na gali Europejskiej Akademii Filmowej w 2015 roku. W obsadzie zobaczymy między innymi znanego z serii „Goście, goście” Christiana Claviera.

– Chcemy aby mieszkańcy Wrocławia mieli poczucie wspólnoty – mówi Pierre-Vincent Pasquet, dyrektor wrocławskiej agencji Bouygues Immobilier Polska, głównego partnera wydarzenia – To ważny element społeczeństwa francuskiego i w naszych inwestycjach chcemy przenieść odrobinę tej atmosfery. 

BI_Polska-Kino_na_Dachu-2017.08.05_2

Aby umilić widzom seans i przybliżyć kinowy klimat, na wszystkich czekał bezpłatny popcorn i lemoniada. Przygotowano również konkursy, w których wygrać można m.in. kolację w stylu francuskim.

W trakcie seansu na dachu Renomy, do dyspozycji są również wygodne leżaki. W razie niesprzyjającej pogody seans odbędzie się na poziomie +3.

Liczba miejsc jest ograniczona do 350. Decyduje kolejność przyjścia.

Partnerem głównym wydarzenia jest Bouygues Immobilier Polska.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZmiany w komunikacji miejskiej – ulica Wojanowska w końcu zostanie otwarta!
Następny artykułOtwarcie szwedzkiej restauracji Max Premium Burgers już 1 września w Galerii Dominikańskiej.
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.