FLOAT Wrocław

Cały czas szukamy dla Was specjalnych atrakcji we Wrocławiu i okolicach. Tym razem natrafiliśmy na coś niezwykłego. Zapraszamy w podróż do krainy relaksu, nieważkości i odprężenia.

Czym jest floating?

Floating to swobodne unoszenie się ciała na powierzchni wody w specjalnie skonstruowanej kapsule lub kabinie. Jest to możliwe dzięki bardzo wysokiemu stężeniu roztworu leczniczej soli Epsom w wodzie – efekt jest podobny do kąpieli w Morzu Martwym.

Jakie to uczucie?

Spokój. Ciepło. Relaks. Cisza.
Woda ma temperaturę bardzo zbliżoną do temperatury ciała, przez co jest praktycznie nieodczuwalna. Podczas floatingu prawdopodobnie pierwszy raz w życiu doświadczysz tak dużej redukcji oddziałujących na Ciebie bodźców. Możesz zgasić światło i całkowicie pogrążyć się w ciemności. Wielu ludzi opisuje stan podczas floatingu jako zbliżony do stanu nieważkości.

Kosmiczna kapsuła floatingowa.

Tym razem na przeszpiegi do FLOAT Wrocław wysłaliśmy Antka. Przeczytajcie jego relację i przekonajcie się, czy warto wpaść na sesję dryfowania.

kilka pytań:

Jest środek tygodnia, godzina 17:00. Właśnie wchodzę do budynku przy ulicy Czajkowskiego 75/6. Drzwi otwiera mi niezwykle miłe małżeństwo (Kasia i Tomek), z którym przeprowadzam mały wywiad o floatingu, podczas którego jasno tłumaczą mi, na czym polega cały ten proces.

Antek Płuciennik: To może na początek – trzy największe zalety floatingu?

Kasia: Po pierwsze – redukcja stresu. Badania wykazały, że po 40 minutach w kapsule/kabinie floatingowej spadkowi ulega kortyzol i adrenalina. Mózg uwalnia endorfiny do ciała. Po floatingu czujemy, że jesteśmy bardziej uspokojeni. To po prostu widać po twarzy, wychodząc, ludzie są uśmiechnięci.

Tomek: Drugi czynnik to bardzo ciekawe doświadczenie dla człowieka. Rzadko mamy możliwość doświadczenia warunków panujących w Morzu Martwym, a floating w bardzo fajny sposób to imituje.To niesamowite doświadczenie. Całkowite wyciszenie i delikatne unoszenie się na wodzie.

Kasia: Po trzecie – sól Epsom (siarczan magnezu),która dostarcza wartościowe mikroelementy do naszego organizmu: magnez, który poprawia funkcjonowanie układu nerwowego, doskonale wchłania się przez skórę, oraz siarkę, która również ma działanie lecznicze na wielu płaszczyznach.

AP: Co klienci mówią na temat floatowania?

Tomek: Klienci po zakończonej sesji mówią o całkowitym rozluźnieniu mięśni, zdystansowaniu. W takiej kabinie lub kapsule nikt Cię nie dotyka, nie ma żadnego masażu. Mimo tego często słyszymy o całkowitym rozluźnieniu mięśni. To jest coś, czego nie da się doświadczyć nigdzie indziej.

Kasia i Tomek – właściciele

AP: Ile powinna trwać sesja, jeśli przychodzę pierwszy raz?

Kasia: Na początek polecamy godzinną sesję. Jest to optymalny czas, żeby poczuć wszystkie zalety floatingu.

AP: Brzmi świetnie i szczerze mówiąc nie mogę się doczekać by spróbować.

Kasia: Zdecydowanie warto!

Komentarz Antka po sesji floatingowej:

„Tego doświadczenia nie da się opisać słowami. To coś, czego trzeba spróbować. Całkowita cisza i pełny relaks całego ciała. Na 100% będę polecać FLOATING wszystkim swoim znajomym.”

Dla kogo polecany jest floating?

W zasadzie dla każdego, kto potrzebuje choć chwili relaksu i wytchnienia od rzeczywistości. O dodatkowych zaletach możecie przeczytać, klikając tutaj.

Kapsuła floatingowa – FLOAT Wrocław

Jak wygląda wizyta we FLOAT Wrocław?
1. Umawiasz wizytę, klikając tutaj.
2. Pojawiasz się we FLOAT Wrocław o umówionej godzinie.
3. Kasia odpowiada na wszystkie Twoje pytania i opisuje przebieg sesji.
4. Przygotowujesz się, wchodzisz do kapsuły lub kabiny i dryfujesz beztrosko przez najbliższą godzinę.

Zobacz wirtualną wycieczkę 360°:
https://goo.gl/eFwfAv

Najważniejsze informacje:
FLOAT Wrocław
WWW: floatwroclaw.pl
Adres: Czaj­kow­skiego 75/6
Ceny: 90-140 PLN

 

UWAGA KONKURS!

Mamy do rozdania aż 3 VOUCHERY na godzinne sesje floatingowe, podczas których wiele osób doświadcza uczucia całkowitego relaksu i odprężenia.
 
Żeby zgarnąć voucher, poznaj zasady:
1. W komentarzu opisz swój najlepszy sposób na relaks.
2. Najciekawsze i najbardziej kreatywne komentarze wygrywają.
3. Konkurs trwa do 10.02.2019, do godziny 15:00. Po tym czasie ogłosimy wyniki, odpisując na najlepsze komentarze.
 
Wygraj floating dla siebie, lub podaruj go komuś kto potrzebuje odrobiny chillout’u.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKontrola biletów MPK Wrocław w dniach 1.02-7.02
Następny artykułWyprawka wrocławska – już jest! [CO, KIEDY, DLA KOGO]
Moim zdaniem wygrywa tylko ten kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć. Wierzę i inwestuję w ciągły rozwój osobisty. Znajduję niecodzienne rozwiązania, codziennych problemów. Od lat związany z mediami społecznościowymi i sprzedażą. Prowadzę również własnego bloga pod adresem: www.antekpluciennik.pl