Wrocław Fashion Outlet zaprasza na trzecią edycję wyjątkowej serii pokazów filmowych „Kino na Horyzoncie”, w ramach rozgrzewki przed Festiwalem mBank Nowe Horyzonty. Tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle interesująco, oferując widzom filmy z najwyższej półki w atmosferze wakacyjnego relaksu i festiwalowego klimatu.

Harmonogram pokazów filmowych: 

  • 06.2024 r. – „Najgorszy człowiek na świecie”.
  • 06.2024 r. – „Bracia ze stali”.
  • 07.2024 r. – „Cmon’ Cmon’”.
  • 07.2024 r. – „Bezmiar”.

Filmy będą wyświetlane po zachodzie słońca około godziny 21:30, w specjalnie przygotowanej strefie przy Wrocław Fashion Outlet. Przed każdym seansem, od godziny 20:00, dla widzów przygotowano dodatkowe atrakcje, które umilą czas oczekiwania na film.

Repertuar z myślą o kinomanach

Na wielkim ekranie zobaczymy filmy, które zdobyły uznanie zarówno krytyków, jak i publiczności. Od nagradzanej realizacji „Najgorszy człowiek na świecie” po emocjonującą produkcję „Bracia ze stali” – tegoroczny repertuar zadowoli nawet najbardziej wymagających kinomanów.

–  Filmy te nie są przypadkowe, są to nagradzane tytuły, które zbierają świetne recenzje i przyciągały tłumy do kin. Prezentowane ekranizacje charakteryzują się wysoką jakością artystyczną i poruszają istotne tematy, które budzą emocje wśród widzów na całym świecie. To doskonały przedsmak i rozgrzewka przed nadchodzącym Festiwalem mBank Nowe Horyzontymówi Stanisław Abramik z Nowych Horyzontów.

Wyjątkowe koncerty przed każdym seansem

Seanse będą odbywać się przy Wrocław Fashion Outlet, a organizatorzy zadbali o niepowtarzalny klimat. W filmowej strefie zostanie stworzona plaża, a dla widzów będą przygotowane wygodne leżaki.

–  Przed każdym seansem, dzięki partnerstwu z Vertigo Jazz Club – Wrocławskim Klubem Jazzowym, zaplanowaliśmy koncerty niezwykle zdolnych artystek, które umilą nam czas przed zachodem słońca. Z okazji naszego wydarzenia lokale Starbucks i Pasibus wydłużyły także godziny otwarcia do 22:00 i czekają ze specjalnymi ofertami dla uczestników. Czeka nas więc w te letnie wieczory uczta dla wszystkich zmysłów.mówi Katarzyna Warzecha, Marketing Director Wrocław Fashion Outlet.

Koncerty rozpoczynają się o godzinie 20:00, a na scenie wystąpią:

  • 06.2024 r. – Anna Nguyen.
  • 06.2024 r. – Paulina Cynkar.
  • 07.2024 r. – Anna Nguyen.
  • 07.2024 r. – Ola Turoń.

Przewidziano także quiz filmowy z nagrodami od partnerów wydarzenia i marek dostępnych we Wrocław Fashion Outlet.

Korzyści dla uczestników programu Wrocław Fashion Club

Członkowie Wrocław Fashion Club mogą liczyć na specjalne udogodnienia podczas letnich pokazów filmowych. Dla aktywnych uczestników przygotowano podwójne miejscówki ze stolikiem, przekąskami i powitalną lampką bezalkoholowego drinka, co dodatkowo umili wieczór. To doskonała okazja, by cieszyć się filmami w wyjątkowej atmosferze i miłym towarzystwie.

Najświeższe informacje i aktualności dostępne są na stronie internetowej Wrocław Fashion Outlet: https://www.wroclawfashionoutlet.com/aktualnosci-i-trendy/kino-na-horyzoncie

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł27. Wieczory w Arsenale! Przepiękny klimat i koncerty w malowniczym zakątku Wrocławia
Następny artykułGdzie nad wodę we Wrocławiu? Lista miejsc otwartych już od 22 czerwca
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.