Ekoinicjatywy z Galerią Dominikańską – kwieciste rowery i wsparcie dla zielonych projektów

0

Galeria Dominikańska nie zwalnia tempa i zaprasza mieszkańców do udziału w różnorodnych ekoinicjatywach w ramach kampanii „Wrocław Na Nowo Zielony”.

Zielonym inicjatywom mówimy TAK!

Twój głos sprawi, że Galeria Dominikańska pomoże wypromować jeden z projektów zgłoszonych do Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2021.

Który? Zagłosuj i wybierz najbardziej interesujący projekt.

Głosowanie trwa do 20 września.

Przedstawione projekty zostały zgłoszone w konkursie, który ma na celu promowanie społecznych inicjatyw mieszkańców Wrocławia.

W dniach 24 września – 11 października, podczas decydującego głosowania na stronie Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, zwycięski projekt będzie mógł liczyć na dodatkową promocję przez Galerię Dominikańską, zwiększającą jego szanse na zainteresowanie mieszkańców i otrzymanie dofinansowania na realizację.

Zagłosuj: tutaj

Zielony ogród z recyklingu

Kampanii „Wrocław Na Nowo Zielony” towarzyszy unikatowa instalacja roślinna, która powstała w Galerii Dominikańskiej. Mieszkańcy i turyści mogą podziwiać ten niepowtarzalny ogród stworzony z kwiatów wykonanych z nietypowych przedmiotów z recyklingu.

Ekoaranżacje znajdują się w instaroomie na poziomie -1 oraz na poziomie +1 galerii. Niezwykła sceneria może posłużyć jako ścianka do zrobienia wyjątkowych fotografii oraz być inspiracją do stworzenia podobnych ekoinstalacji we własnym domu.

Przewietrz głowę, wsiądź na rower!

Galeria Dominikańska przygotowała niespodziankę dla tych, którzy wolą zostawić samochód w garażu i pozwalają naturze odetchnąć!

Nie zdziwcie się gdy na waszej drodze pojawią się rowery pełne kwiatów. Przygotowano je z myślą o wyjątkowych Instastories. Może zainspirują was również do częstszych rowerowych wycieczek?

Gdzie można je spotkać? Rowery znajdziesz w 5 miejscach: BARBARKA, ZOO Wrocław, Wyspa Tamka, Prosto z Mostu Beach Bar, HALA Świebodzki – bar & food court.

Dodatkowo 18 września hostessy będą rozdawały vouchery do Frumbo na Bulwarze Xawerego Dunikowskiego podczas Dnia Odry.

Każdy kto wybierze tego dnia rower jako środek transportu otrzyma voucher do wykorzystania na zdrowy koktajl.

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułAkcja sprzątania świata! Spotkajmy się nad Odrą
Następny artykułCzym jest preferencyjny kredyt studencki?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.