Dziś rusza kino samochodowe na Stadionie Wrocław! [REPERTUAR, BILETY]

0

KUP BILET

Filmy wyświetlane będą na membranie na projektorze w technologii 4K. Ekran będzie miał 1500 metrów kwadratowych. Jak zapewnia firma odpowiedzialna za stronę technologiczną przedsięwzięcia, oznacza to, że będzie on największy w Europie.

Ścieżka dźwiękowa filmu dostępna będzie po ustawieniu odbiorników radiowych w samochodach na częstotliwość 88,1 FM.

Seanse odbywać się będą w piątki i soboty o godzinie 22:00 i 00:30. W niedziele filmy wyświetlane będą o godzinie 22:00.

W kinie tego typu nie możne zabraknąć filmów z samochodami w roli głównej. O godzinie 22:00 rozpocznie się projekcja pełnego brawurowych wyścigów „Need for Speed” w reżyserii Scotta Waugha, w trakcie którego widzowie zobaczą pełnię możliwości wielkiego ekranu. Drugim filmem tego dnia będzie „Step Up 4”.

Bilety można kupić wyłącznie przez internet na stronie abilet.pl. Ceny liczone są od samochodu osobowego, nie od liczby siedzących w nim osób. Bilet Premium uprawnia do zajęcia miejsca na parkingu w rzędzie najbliżej ekranu. Podczas seansu będzie możliwość zakupu przekąsek typu popcorn, nachos oraz napojów. Płatność wyłącznie kartą.

Wjazd do kina odbywać się będzie wyłącznie bramą B Stadionu Wrocław, od strony Al. Śląskiej, gdzie sprawdzane będą bilety. Widzowie następnie zostaną pokierowani przez obsługę na wyznaczone miejsca. Bramy otwarte będą na godzinę przed pierwszym seansem.

Za stronę techniczną przedsięwzięcia i repertuar odpowiada polska firma Visual Sensation, posiadająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizowaniu pokazów multimedialnych. W dorobku ma m.in. przyznaną w 2014 roku w Las Vegas nagrodę za najlepsze na świecie show w kategorii festiwali muzycznych. Dwa lata później, podczas branżowej konferencji w Baltimore otrzymała II nagrodę w kategorii pokazów laserowych.

Partnerem merytorycznym kina samochodowego na Stadionie Wrocław jest Dolnośląskie Centrum Filmowe.

Kino samochodowe zorganizowane będzie zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.

Cena biletu – jeden seans:

  • 40,00 zł – samochód osobowy
  • 100,00 zł – bilet miejsce Premium, samochód osobowy (w cenie zawarte dodatkowo 1 x popcorn, 1 x nachos, 2 x napój).

Repertuar:

22.05.2020 (piątek)

  • 22:00 – Need for Speed 130’
  • 00:30 – Step Up 4 99’

23.05.2020 (sobota)

  • 22:00 – Nowszy Model 97’
  • 00:30 –  John Wick 131’

24.05.2020 (niedziela)

  • 22:00 – Iluzja 2 130’”

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDo Wrocławia wracają regularne połączenia lotnicze [CO, GDZIE, KIEDY]
Następny artykułBędzie można ściągnąć maseczki, jednak nie wszędzie [NOWE ZASADY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.